Nasz Facebook

Facebook naszej Parafii - kliknij. Na stronie Facebook transmitowane są na żywo Msze Św.

Statystyka

od 28 września 2006 odwiedzono nas 7378636 razy
50-lecie kanonizacji św. Wincentego Pallottiego
Pallotyńskie Spotkania Młodych
Fundacja Misyjna Salvatti.pl
Start
Galeria - Pallotti Day
W galerii zamieściliśmy zdjęcia z Rodzinnego Festynu Parafialnego "Pallotti Day".
Zapraszamy do oglądania .
 
XII Niedziela Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela 24 czerwca 2007
 • W dniu dzisiejszym zapraszamy na  zapowiadany festyn parafialny Pallotti  Day. Program  wywieszony jest przed kościołem. Rozpoczęcie festynu o godz. 14.00.
 • W ubiegły piątek Mszą Św. o godz. 8.00 podziękowaliśmy Panu Bogu za miniony rok szkolny. Rozpoczęły się wakacje. Dzieciom, młodzieży, nauczycielem życzymy wielu łask Bożych.
 • W przyszły piątek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza Św. będzie odprawiona o godz. 10.00. Ofiary złożone na tece przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 • W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie KŻR po Mszy Św. o godz. 12.00.
 • Dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej 1 za przygotowanie kościoła na liturgię niedzielną . Na następną sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej 2.

Na czas wakacyjnego odpoczynku gościom i parafianom życzymy dużo słońca w sercu i na niebie, o pracującym w tym czasie dużo sił.
 
PALLOTTI DAY
24 czerwca 2007 roku KSIĘŻA PALLOTYNI ZAPRASZAJĄ NA FESTYN  PARAFIALNY  "PALLOTTI  DAY"

PALLOTTI DAY RAMOWY PROGRAM FESTYNU
 
14.00 - ROZPOCZĘCIE.
14.15 - WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW.
15.00 - KONKURS WIEDZY O NASZYM KOŚCIELE.
15.45 - PROGRAM RYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY - ZABAWY DLA DZIECI.
16.15 - KARAOKE.
17.15 - 18.00 - SCENKI KABARETOWE KOŁA MIŁOŚNIKÓW BIBLIOTEKI.
19.00 - KONCERT ZESPOŁU "SILENCE".
20.00 - ZABAWA TANECZNA.

PONADTO:
 • GRY I ZABAWY, KONKURSY RODZINNE, ZAWODY SPORTOWE,
 • LOTERIA FANTOWA,
 • GRILL,
 • CIASTA, LODY, NAPOJE,
 • INNE ATRAKCJE.
 
XI Niedziela Zwykła 17. czerwca 2007 r.
Ogłoszenia Parafialne

 • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
 • Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa codziennie na godzinę 17:30.
 • 22 czerwca na godzinę 8:00 zapraszam dzieci i młodzież, nauczycieli i pracowników naszych szkół na mszę świętą dziękczynną z okazji zakończenia roku szkolnego.
 • Pragniemy podziękować panu Kazimierzowi Dąbrowskiemu, pani Elżbiecie Gryniewicz z dziećmi Moniką i Mateuszem oraz Ewelinie Draguńskiej i Pawłowi Chorzelowskiemu za posprzątanie kościoła.
 • Na przyszłą sobotę zapraszamy mieszkańców ulicy Mazurskiej blok nr 1 na godzinę 9:00.
 • W przyszłą niedzielę 24 czerwca w naszej parafii odbędzie się festyn parafialny pod hasłem: "Pallotti day", który rozpocznie się o godzinie 14:00. W programie przewidziane są: konkursy, zabawy, koncert zespołu "Silence", zabawa taneczna, konkurs wiedzy o naszym kościele, loterie fantowe, gry, konkursy rodzinne, grill, ciasta, lody, napoje i inne atrakcje. W dalszym ciągu liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, mięsa, pieczywa, napoi oraz fantów na loterię. Mile widziane są surówki. Prosimy o przyniesienie ciasta na dwie godziny przed festynem, czyli o 12:00 oraz podpisanie blach do ciast , które będzie można odebrać następnego dnia. Prosimy chętnych panów o zgłaszanie się do pomocy przy pracach związanych z technicznym przygotowaniem festynu.  Przed kościołem po każdej mszy świętej sporządzana jest lista darczyńców. Dokładny program festynu wywieszony jest przed kościołem oraz umieszczony na naszej stronie internetowej www.pallotynii.ryn.pl

Wszystkim parafianom i gościom życzymy bożego błogosławieństwa oraz wiele radości w nadchodzącym tygodniu.
 
X Niedziela Zwykła 10. czerwca 2007 r.
Ogłoszenia Parafialne

 • Młodzieńcze, tobie mówię, wstań. Trwa oktawa uroczystości Przenajświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie do Serca Pana Jezusa i procesjach Eucharystycznych które są odprawiane w naszym kościele po Mszy świętej wieczornej do piątku włącznie.
 • Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w przebieg procesji Bożego Ciała:
- tym,  którzy przygotowali ołtarze, m.in. Księdzu Marianowi z młodzieżą
- kołom żywego różańca
- straży pożarnej i policji za zapewnienie bezpiecznego przebiegu procesji
- dziękujemy paniom: Marii Masłowskiej, Annie Prościewicz, Krystynie Kicia, Danucie Gwarda za posprzątanie posesji przy kościele.
 • Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wallenroda za posprzątanie kościoła. Na następną sobotę zapraszamy mieszkańców byłego internatu.
 • Pani Jadwidze Gers dziękujemy tradycyjnie za wypranie i przygotowanie szat liturgicznych.
 • W  środę 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które odbędzie się o 17:30.
 • W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją zostanie odprawiona o godz 18:00. Przed mszą św. o 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 • Kierując się dobrem duchowym parafian i ze względu na to że w parafii obecnie jest tylko dwóch kapłanów, spowiedź odbywa się w dni powszednie od godz 17:40-17:55.
 • Silimy się z zamiarem zorganizowania festynu parafialnego, który miałby się odbyć 24 czerwca pod hasłem Pallottii Day, czyli Dzień Pallottiego. W programie przewidziane są, występy artystyczne,  gry i konkursy, koncert zespołu SILENCE z Otwocka, loteria fantowa, zabawa taneczna, grill, ciasto, napoje, lody itp. W związku z tym, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Zgodnie ze zwyczajem lat poprzednich liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, wędlin, mięsa, pieczywa, napojów oraz fantów na loterię. Przed kościołem po każdej mszy św. życzliwe panie sporządzają listę darczyńców. Strategicznym celem festynu jest zebranie środków potrzebnych na organizację jubileuszu  naszej parafii, który jak dobrze wiemy, odbędzie się we wrześniu. Liczymy na solidarną pomoc bowiem parafia to nasza wspólne dobro.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa.
 
«« start « poprz. 221 222 223 224 225 226 227 228 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1121 - 1125 z 1137
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach