Nasz Facebook

Facebook naszej Parafii - kliknij. Na stronie Facebook transmitowane są na żywo Msze Św.

Statystyka

od 28 września 2006 odwiedzono nas 7522815 razy
50-lecie kanonizacji św. Wincentego Pallottiego
Pallotyńskie Spotkania Młodych
Fundacja Misyjna Salvatti.pl
Start
Konkurs o życiu i nauczaniu Jana Pawła II
Konkurs o życiu i nauczaniu Jana Pawła IIKonkurs o życiu i nauczaniu Jana Pawła IIkonkurs_jp03 Dnia 26 października 2006 roku w Szkole Postawnej w Rynie odbył się konkurs, który dotyczył wiedzy na temat życia i nauczania Jana Pawła II. W konkursie wzięły udział klasy VI, V oraz klasa IV c. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: pisemnym i ustnym. W celu uatrakcyjnienia konkursu uczniowie przygotowali śmieszne epizody z życia Ojca Św. i zaprezentowali je swoim kolegom i koleżankom. Konkurs przygotowała Pani mgr Krystyna Junko, która jest katechetką w szkole.
Pani Krystyna pragnie przy okazji podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg konkursu: pani dyrektor Teresie Jankowskiej, nauczycielom: pani Beacie Winiarz, pani Dorocie Majkowskiej oraz dzieciom.
 
Zakończenie modlitwy różańcowej
W trakcie różańca Kolejka po nagrody Przez cały październik grupa dzieci z naszej parafii uczęszczała na nabożeństwo, na którym był odmawiany Różaniec trzy razy w tygodniu. Zadaniem dzieci w tym roku było wklejanie drobnych elementów na planszy, którego efektem końcowym stała się piękna, barwna mozaika. Zaledwie kilka plansz było niekompletnych, co świadczy o tym, że dzieci chętnie angażowały się w modlitwę i wspólny śpiew. Na szczególną pochwałę zasługuje klasa IIa.Ks. Proboszcz rozdaje nagrodyrozaniec2006_dzieci03
Prawie wszystkie dzieci z tej klasy przychodziły na nabożeństwo.
Pragniemy podziękować Pani Krystynie Junko - naszej katechetce - za przygotowanie rozważań różnicowych oraz dzieciom, które chętnie je czytały. W Niedzielę 5 listopada ks. Proboszcz wręczył uczestnikom nabożeństwa różańcowego upominki.

 
«« start « poprz. 221 222 223 224 225 226 227 228 229 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1141 - 1142 z 1142
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach