Start arrow Wszystkie publikacje arrow XIII Niedziela Zwykła 1 lipiec 2007
XIII Niedziela Zwykła 1 lipiec 2007 PDF Drukuj Email
  • W czasie wakacji będzie odprawiana dodatkowa Msza Św. o godz. 20. w każdą niedzielę i święta.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek m-ca odwiedzamy chorych od godz. 8.00. Spowiedź dla dzieci od 16.00, natomiast dorosłych od godz. 17.00. W I sobotę m-ca zapraszamy o godz.20.00 na adorację , którą zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  • Zakończył się miesiąc czerwiec i Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wracamy do programu nabożeństw obowiązującego w pozostałe miesiące roku. W niedzielę o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, w środę o godz. 17.30. Nowenna do MB, czwartek o godz. nabożeństwo w intencji powołań, w piątek 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • W przyszłą sobotę o godz. 21.00 na nabrzeżu J. Ryńskiego odbędzie się apel za zmarłych żeglarzy, natomiast w przyszłą niedzielę w tym samym miejscu o godz. 9.00, będzie odprawiona Msza Św. Serdecznie zapraszają organizatorzy: Urząd Miasta, RCK i Old Timerzy.
  • W sobotę przyszłą kościół sprzątają mieszkańcy ul. Mazurskiej 3. Wczoraj kościół sprzątali mieszkańcy ul Mazurskiej 2: Parda Helena, Szewczyk Andrzej, Laskowski Stanisław.
  • W związku ze złożoną rezygnacją z funkcji proboszcza i rektora przez ks. Tadeusza Kowalskiego, z dniem 17 lipca ww. funkcje przejmie ks. Sylwester Fiećko z Radomia.

Gościom i parafianom życzymy wielu łask Bożych.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach