Start arrow Wspólnoty i grupy
Wspólnoty i grupy parafialne, które działają przy naszej parafii PDF Drukuj Email

SCHOLA DZIECIĘCA

Niedzielną Msze dla dzieci uświetnia śpiew naszej scholi. Schola istnieje od kilku lat i założył ją ks. Paweł Marniak SAC, który był wikariuszem w naszej parafii. Od początku scholę  prowadziła Pani Alicja Cieślińska. Obecnie scholę prowadzi Teresa Piątek. Próby scholi odbywają się w każdy piątek o godzinie 16:00 (prócz świąt, postu - w tym okresie spotkania są ustalane w innych godzinach).
Schola Dziecięcaschola01 ks. Paweł Marniak SAC tereska_piatek

GRUPA PARAFIALNA: OAZA

Ruch Światło - Życie Kilkanaście dobrych duszyczek, które chcą od życia "czegoś więcej" - członkowie Ruchu Światło - Życie (dla mniej zorientowanych oaza:)). Co robimy? Spotykamy się, aby rozmawiać o Bogu, o kwestiach etycznych, o problemach, które nas dręczą, o zwykłym życiu, studiujemy Pismo Święte, uczestniczymy we Mszach Świętych, czuwaniach. Dzięki temu uczymy się współpracy, zrozumienia i życia we wspólnocie. W miarę możliwości podejmujemy różne akcje, np. sprzedajemy własnoręcznie wykonane palmy, czy kartki świąteczne.

Ruch Światło - ŻycieRuch Światło - Życie Każdego roku czekają również na nas rekolekcje oazowe w wakacje, które nie tylko zbliżają nas do Boga, ale pozwalają zdobyć nowe doświadczenie i poznać ludzi z innych wspólnot na terenie całej Polski.
Na terenie naszej parafii działają również:
  • KOŁA ŻYWEGO RÓŻAŃCA
  • CARITAS PARAFIALNY
  • GRUPA AA
  • GRUPA MINISTRANTÓW 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach