Nasz Facebook

Facebook naszej Parafii - kliknij. Na stronie Facebook transmitowane są na żywo Msze Św.

Statystyka

od 28 września 2006 odwiedzono nas 7378406 razy
50-lecie kanonizacji św. Wincentego Pallottiego
Pallotyńskie Spotkania Młodych
Fundacja Misyjna Salvatti.pl
Start
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 2 września 2007 roku
 • Spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 12.00.
 • Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Spowiedź dzieci od godz. 7.30. Msza Święta dla nich o godz. 8.00. Spowiedź młodzieży gimnazjalnej od godz. 8.45, a o godz. 9.00 Msza Święta, rozpoczynająca nowy rok szkolny. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy przekraczają szkolne progi po raz pierwszy.
 • W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek Miesiąca. W piątek, 7 września, odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Spowiedź dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych i młodzieży od godz. 17.00.
 • Ze względu na uroczystość odpustową sprzątanie kościoła odbędzie się w piątek po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy mieszkańców ulicy Mazurskiej nr 15. Dziękujemy natomiast mieszkańcom z pod nr 14 za liczne przybycie w sobotę i za złożone ofiary na kwiaty.
 • W sobotę, 8 września, Święto Narodzenia NMP, zwane w Polsce Matki Bożej Siewnej. W naszej parafii obchodzić będziemy uroczystości odpustowe połączone z dożynkami, dziękując za tegoroczne plony ziemi i kończące mozolną pracę rolników. Suma odpustowa o godz. 18.00. Dodatkowa Msza Święta o godz. 10.30. Serdecznie zachęcamy każdą wioskę do przyniesienia wieńca dożynkowego.   
 
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ ROK C - 26 sierpnia 2007 roku
 • NMP obraz w RynieDzisiaj w naszej parafii przeżywamy odpust. Suma odpustowa o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.
 • Serdeczne "Bóg zapłać" dwóm paniom z ul. Mazurskiej nr 13 za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców tej samej ulicy z bloku nr 14.
 • W sobotę, 1 września, przypada 68. rocznica wybuchu II wojny światowej. W tym dniu modlimy się za poległych w kampanii wrześniowej i za miliony pomordowanych podczas tej okrutnej wojny. Niech Pan przyjmie ofiarę ich życia.
 • W przyszłą niedzielę, 2 września, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 12.00.
 • Dekretem Księdza Prowincjała Prowincji Chrystusa Króla Księży Pallotynów Zdzisława Słomki SAC, z dniem 25 sierpnia wikariuszem w naszej parafii został mianowany Ks. Mirosław Serzycki SAC. Z wielką radością i bardzo serdecznie witamy nowego kapłana w naszej Wspólnocie i życzymy obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej Częstochowskiej w tej trudnej i jakże odpowiedzialnej pracy duszpasterskiej.
 • Dla dzieci i młodzieży zbliża się czas powrotu do szkół. Niech nowy rok szkolny zacznie się z Bogiem. Spowiedź dzieci w poniedziałek, 3 września od godz. 7.30. Msza Święta dla nich o godz. 8.00. Spowiedź młodzieży gimnazjalnej w poniedziałek od godz. 8.45, a o godz. 9.00 Msza Święta, rozpoczynająca nowy rok szkolny. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy przekraczają szkolne progi po raz pierwszy.

Naszym Parafianom i wszystkim Gościom, przebywającym jeszcze na wakacjach, życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!
 
XX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 19 sierpnia 2007 roku
 • Do jutra można zgłaszać się na spotkanie młodych w Ołtarzewie w naszym Pallotyńskim Seminarium, które będzie 31 sierpnia i 1 września (piątek i sobota). Koszt wyjazdu 20 złotych. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy świętej.  
 • Serdeczne „Bóg zapłać” paniom: Masłowskiej Marii, Mitura Genowefie, Gwarda Danucie i Serafińskiej Irenie za posprzątanie w ubiegły poniedziałek posesji wokół kościoła przed procesją fatimską oraz pani Bielskiej Marioli za przygotowanie obrusu na ołtarz. Również dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej nr 12 za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców tej samej ulicy z bloku nr 13.
 • W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia, Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej - Odpust w naszej parafii.
 • Dekretem Księdza Prowincjała Prowincji Chrystusa Króla Księży Pallotynów Zdzisława Słomki SAC, Ksiądz Marian Łagód SAC został mianowany z dniem 24 sierpnia wikariuszem w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. Dziękujemy Ks. Marianowi za 2 letnią posługę kapłańską w naszej wspólnocie, za Jego serce i ofiarną służbę. Bóg zapłać!

Naszym Parafianom i wszystkim Gościom, przebywającym na wakacjach, życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!   
 
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 11 sierpnia 2007 roku
 • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 • W dniu dzisiejszym (niedziela) po Mszy świętej o godzinie 12:00 w naszym kościele odbędzie się koncert organowy p. Gijsa Van Schoonhovena z Holandii. Serdecznie zapraszamy wszystkich wrażliwych na piękno i kulturę. Po koncercie, przed kościołem, będzie możliwość nabycia płyt z muzyką organową w wykonaniu Mistrza. 
 • W poniedziałek, 13 sierpnia, przypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Tego dnia porządek uroczystości przedstawia się następująco: o godz: 17:30 – Różaniec, o 18:00 Msza święta a tuż po niej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
 • W środę, 15 sierpnia, obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwane w Polsce świętem Matki Bożej Zielnej. Msze święte będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę, z dodatkową Mszą świętą o godz. 20:00. Tego dnia po każdej Eucharystii święcenie przyniesionych wianków.
 • Również 15 sierpnia w pobliskiej parafii pallotyńskiej w Szymonce obędzie się Odpust, połączony z festynem. Rozpocznie się on Mszą świętą o godz. 12.00. Szczegółowy program powieszony jest na drzwiach kościoła.
 • Także w środę, 15 sierpnia, na Odpust z okazji Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny do Świętej Lipki zapraszają Ojcowie Jezuici. Suma Odpustowa o godz. 11:00. Szczegółowy program obchodów powieszony jest na drzwiach kościoła.   
 • Serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom ul. Mazurskiej nr 10 i 10a za liczne przybycie i posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców tej samej ulicy z bloku nr 12.

Wszystkim Gościom, przebywającym na wakacjach i naszym Parafianom, życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!   
 
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 5 sierpnia 2007 roku
Ogłoszenia duszpasterskie

 • Na prośbę Ks. Bpa Jerzego Mazura, naszego Ordynariusza i Caritas Diecezji Ełckiej, w dzisiejszą niedzielę, po każdej Mszy świętej, zbiórka pieniężna do puszek na rzecz ofiar trąby powietrznej, która dotknęła okolice Częstochowy i poszkodowanych w wypadku autokaru pod Grenoble we Francji. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” w imieniu wszystkich, którzy potrzebują naszego wsparcia.
 • Jutro, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Dodatkowa Msza święta będzie odprawiona o godz. 10.00.
 • Dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej nr 7 i 8A za przygotowanie kościoła na niedzielną liturgię i za złożone ofiary na kwiaty. Również dziękujemy pani Jadwidze Gers za upranie bielizny liturgicznej. W przyszłą sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Mazurskiej nr 10.
 • Młodzież zachęcamy do wyjazdu na spotkanie młodych w Ołtarzewie w dniach 31 sierpnia i 1 września (piątek i sobota). Zapisy na wyjazd autokarem w zakrystii. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia.

Wszystkim Gościom, przebywającym na wakacjach i naszym Parafianom, życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!   
 
«« start « poprz. 221 222 223 224 225 226 227 228 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1111 - 1115 z 1137
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach