Start arrow Wszystkie publikacje arrow XVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 29 lipca 2007 roku
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 29 lipca 2007 roku PDF Drukuj Email
  •  Przypominamy, że w okresie wakacyjnym sprawowana jest dodatkowa Msza święta o godz. 20.00 w każdą niedzielę i święta.
  • Dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej nr 6 za przygotowanie kościoła na niedzielną liturgię i za złożone ofiary na kwiaty. W przyszłą sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Mazurskiej nr 7.
  • W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień, szczególny czas z racji religijnych i patriotycznych. Dla Polaków jest on miesiącem trzeźwości narodowej, której patronuje św. Maksymilian Maria Kolbe. Zachęcamy do zachowania pięknej tradycji powstrzymania się od spożywania napojów alkoholowych. Jest to również szczególna okazja do podjęcia walki z nałogiem. Przed bocznym ołtarzem z figurą Matki Bożej Fatimskiej znajduje się księga trzeźwości, na której kartach można zadeklarować swoją abstynencję. Bądźmy świadomi tego jak wiele nieszczęść w naszej parafii powoduje alkohol! 
  • Pierwszego sierpnia obchodzimy 63. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Poległych w bohaterskiej walce o wolność Ojczyzny polecajmy Bożemu Miłosierdziu.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi tego dnia w czasie Mszy świętej o godz. 7.00 oraz od godz. 17.30. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na czuwanie modlitewne o godz. 20.00.

Wszystkim Gościom, przebywającym na wakacjach i naszym Parafianom, życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa oraz wielu pogodnych dni na czas wypoczynku. Szczęść Boże!   
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach