Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 16 września 2007 roku
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 16 września 2007 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  • Również dzisiaj dożynki gminne w Skopie. Uroczysta Msza Święta dziękczynna za tegoroczne zbiory o godz. 13.00 na placu przed Szkołą Podstawową. Później wystąpienie Burmistrza Miasta i Gminy Ryn, dożynkowy kiermasz, zabawy i konkursy dla dzieci, występy zespołów artystycznych i dożynkowa zabawa taneczna. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania dziękczynienia.
  • Spotkania Scholi Młodzieżowej w piątki o godz. 18.45; spotkania Scholi Dziecięcej w soboty o godz. 11.00. Ministranci będą mieli spotkanie w sobotę, 22 września, o godz. 10.00, a Oaza, swoje pierwsze spotkanie z nowym Księdzem Moderatorem, będzie miała również w sobotę o godz. 12.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do czynnego włączenia się w prace poszczególnych grup, aby jeszcze bardziej przybliżyć się do Boga.
  • Dziękujemy za wielką mobilizację i liczne przybycie w dniu wczorajszym mieszkańcom z ulicy Mazurskiej nr 16 oraz za złożone ofiary na kwiaty. Serdeczne Bóg zapłać! W przyszłą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców już z innej ulicy, a mianowicie z ul. Kopernika z bloku nr 5.
  • W przyszłą niedzielę, 23 września, zapraszamy dzieci, przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich Rodziców, na Mszę Świętą i spotkanie o godz. 15.00. Obecność obowiązkowa.
  • W tym roku obchodzimy w naszej parafii Jubileusz 50-lecia obecności Księży Pallotynów w Rynie . Obchody jubileuszowe odbędą się 29 września br.. Zaprosiliśmy Jego Ekscelencję Ordynariusza Diecezji Ełckiej Ks. Biskupa Jerzego Mazura SVD, Księży, którzy pracowali w naszej parafii i innych gości. W związku z tym, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w przygotowaniu Jubileuszu. Liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, wędlin, napojów itp.. W programie naszego świętowania przewidziana jest wspólna biesiada z gośćmi i parafianami. Mile widziana jest wszelka forma sponsoring
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach