Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 30 września 2007 roku
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 30 września 2007 roku PDF Drukuj Email
  •  Dzisiaj Rejonowe Koło Pszczelarzy w Rynie zaprasza ma Mszę świętą dziękczynną z okazji 30-lecia swojej działalności o godz. 10:30.
  • Od jutra rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci będą w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. Za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny.
  • Dziękujemy za  liczne przybycie mieszkańcom z ulicy Świerczewskiego nr 45 A oraz za złożone ofiary na kwiaty. Serdeczne Bóg zapłać!  W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego 47.
  • W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas wszystkich Mszy Świętych oraz w piątek od godz. 16.00. Chorych w domach, jak zwykle nawiedzimy od godz. 8.00. W sobotę zapraszamy na czuwanie modlitewne o godz. 20.00.
  •  W związku z przeżytym w dniu wczorajszym w naszej parafii Jubileuszem 50-lecia obecności Księży Pallotynów w Rynie, chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałych obchodów tej Uroczystości. Nie uda mi się wymienić wszystkich po imieniu, bo trwałoby to zbyt długo i lista nie miałaby końca! Za wszelki sponsoring, wszelką pomoc materialną, przyniesione wypieki, zaangażowanie w modlitwę i zabawy na placu podczas biesiady składam serdeczne podziękowania - Bóg zapłać. Żal tylko, że pomimo tak pięknej pogody, którą ofiarował na Bóg i tak licznie ponawianych zaproszeń, tak niewielu skorzystało z okazji do wspólnego świętowania. Oby w Dzień Ostateczny było lepiej! 
Gościom i Parafianom życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże!
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach