Nasz Facebook

Facebook naszej Parafii - kliknij. Na stronie Facebook transmitowane są na żywo Msze Św.

Statystyka

od 28 września 2006 odwiedzono nas 6706551 razy
50-lecie kanonizacji św. Wincentego Pallottiego
Pallotyńskie Spotkania Młodych
Fundacja Misyjna Salvatti.pl
Start
PALLOTTI DAY
24 czerwca 2007 roku KSIĘŻA PALLOTYNI ZAPRASZAJĄ NA FESTYN  PARAFIALNY  "PALLOTTI  DAY"

PALLOTTI DAY RAMOWY PROGRAM FESTYNU
 
14.00 - ROZPOCZĘCIE.
14.15 - WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW.
15.00 - KONKURS WIEDZY O NASZYM KOŚCIELE.
15.45 - PROGRAM RYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY - ZABAWY DLA DZIECI.
16.15 - KARAOKE.
17.15 - 18.00 - SCENKI KABARETOWE KOŁA MIŁOŚNIKÓW BIBLIOTEKI.
19.00 - KONCERT ZESPOŁU "SILENCE".
20.00 - ZABAWA TANECZNA.

PONADTO:
 • GRY I ZABAWY, KONKURSY RODZINNE, ZAWODY SPORTOWE,
 • LOTERIA FANTOWA,
 • GRILL,
 • CIASTA, LODY, NAPOJE,
 • INNE ATRAKCJE.
 
XI Niedziela Zwykła 17. czerwca 2007 r.
Ogłoszenia Parafialne

 • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
 • Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa codziennie na godzinę 17:30.
 • 22 czerwca na godzinę 8:00 zapraszam dzieci i młodzież, nauczycieli i pracowników naszych szkół na mszę świętą dziękczynną z okazji zakończenia roku szkolnego.
 • Pragniemy podziękować panu Kazimierzowi Dąbrowskiemu, pani Elżbiecie Gryniewicz z dziećmi Moniką i Mateuszem oraz Ewelinie Draguńskiej i Pawłowi Chorzelowskiemu za posprzątanie kościoła.
 • Na przyszłą sobotę zapraszamy mieszkańców ulicy Mazurskiej blok nr 1 na godzinę 9:00.
 • W przyszłą niedzielę 24 czerwca w naszej parafii odbędzie się festyn parafialny pod hasłem: "Pallotti day", który rozpocznie się o godzinie 14:00. W programie przewidziane są: konkursy, zabawy, koncert zespołu "Silence", zabawa taneczna, konkurs wiedzy o naszym kościele, loterie fantowe, gry, konkursy rodzinne, grill, ciasta, lody, napoje i inne atrakcje. W dalszym ciągu liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, mięsa, pieczywa, napoi oraz fantów na loterię. Mile widziane są surówki. Prosimy o przyniesienie ciasta na dwie godziny przed festynem, czyli o 12:00 oraz podpisanie blach do ciast , które będzie można odebrać następnego dnia. Prosimy chętnych panów o zgłaszanie się do pomocy przy pracach związanych z technicznym przygotowaniem festynu.  Przed kościołem po każdej mszy świętej sporządzana jest lista darczyńców. Dokładny program festynu wywieszony jest przed kościołem oraz umieszczony na naszej stronie internetowej www.pallotynii.ryn.pl

Wszystkim parafianom i gościom życzymy bożego błogosławieństwa oraz wiele radości w nadchodzącym tygodniu.
 
X Niedziela Zwykła 10. czerwca 2007 r.
Ogłoszenia Parafialne

 • Młodzieńcze, tobie mówię, wstań. Trwa oktawa uroczystości Przenajświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie do Serca Pana Jezusa i procesjach Eucharystycznych które są odprawiane w naszym kościele po Mszy świętej wieczornej do piątku włącznie.
 • Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w przebieg procesji Bożego Ciała:
- tym,  którzy przygotowali ołtarze, m.in. Księdzu Marianowi z młodzieżą
- kołom żywego różańca
- straży pożarnej i policji za zapewnienie bezpiecznego przebiegu procesji
- dziękujemy paniom: Marii Masłowskiej, Annie Prościewicz, Krystynie Kicia, Danucie Gwarda za posprzątanie posesji przy kościele.
 • Dziękujemy mieszkańcom ulicy Wallenroda za posprzątanie kościoła. Na następną sobotę zapraszamy mieszkańców byłego internatu.
 • Pani Jadwidze Gers dziękujemy tradycyjnie za wypranie i przygotowanie szat liturgicznych.
 • W  środę 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które odbędzie się o 17:30.
 • W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją zostanie odprawiona o godz 18:00. Przed mszą św. o 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 • Kierując się dobrem duchowym parafian i ze względu na to że w parafii obecnie jest tylko dwóch kapłanów, spowiedź odbywa się w dni powszednie od godz 17:40-17:55.
 • Silimy się z zamiarem zorganizowania festynu parafialnego, który miałby się odbyć 24 czerwca pod hasłem Pallottii Day, czyli Dzień Pallottiego. W programie przewidziane są, występy artystyczne,  gry i konkursy, koncert zespołu SILENCE z Otwocka, loteria fantowa, zabawa taneczna, grill, ciasto, napoje, lody itp. W związku z tym, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Zgodnie ze zwyczajem lat poprzednich liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, wędlin, mięsa, pieczywa, napojów oraz fantów na loterię. Przed kościołem po każdej mszy św. życzliwe panie sporządzają listę darczyńców. Strategicznym celem festynu jest zebranie środków potrzebnych na organizację jubileuszu  naszej parafii, który jak dobrze wiemy, odbędzie się we wrześniu. Liczymy na solidarną pomoc bowiem parafia to nasza wspólne dobro.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa.
 
IX Niedziela zwykła Uroczystość Najświętszej Trójcy - 3 czerwca 2007

 • Spotkanie członków KŻR w dniu dzisiejszym odbędzie się po Mszy Św. o godz. 10.30.
 • Msza Św. w I Rocznicę Komunii Św. będzie odprawiona dziś o godz. 12.00.
 • Spotkanie organizacyjne dziewczynek do sypania kwiatów na Boże Ciało i w oktawie, odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 17.00.
 • W czwartek 7 VI przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa / Boże Ciało/. Porządek Mszy Św. jak w niedzielę/ 7.00, 9.00, 10.30. 12.00 – Procesja, 18.00. Bardzo prosimy o przygotowanie chorągwi, figur, baldachimu. Procesja tradycyjnie przejdzie ulicami : Kościuszki, Świerczewskiego, Kopernika, Kościuszki. Zachęcamy do przygotowania ołtarzy w tych miejscach jak każdego roku. Bardzo prosimy naszą Straż Pożarną o pomoc w przygotowaniu procesji.
 • Rozpoczął się miesiąc czerwiec i nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, które są odprawiane o godz. 17.30.
 • Dziękujemy tym rodzicom dzieci rocznicowych, którzy w dniu wczorajszym przygotowali kościół na niedzielne uroczystości I Rocznicy Komunii Św. Na następną sobotę zapraszamy mieszkańców ul. K. Wallenroda /oprócz byłego internatu/
 • Pensjonat Sarmacja  w Rybicalu poszukuje pracownika do kuchni. Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu. Bliższych informacji udzielamy w zakrystii.
 
Zdjęcia Z pierwszej Komunii Świętej.
I Komunia Święta
W dziale "Galeria " pojawiła się nowa galeria "Wydarzenia 2007". W tym dziale możemy zobaczyć ponad dwadzieścia zdjęć z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, która miała miejsce 20 maja 2007 roku.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania.

 
«« start « poprz. 211 212 213 214 215 216 217 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1071 - 1075 z 1085
© 2023 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach