Start arrow Wszystkie publikacje arrow IX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 01 czerwca 2008 roku
IX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 01 czerwca 2008 roku PDF Drukuj Email
 • Dzisiejsza taca, decyzją Konferencji Plenarnej Episkopatu Polski w kościołach całej Polski,  jest przeznaczona na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na KUL.
 • Również dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka niech nie zabraknie w naszych modlitwach również i tej za nasze pociechy.
 • Rozpoczął się czerwiec, miesiąc poświęcony szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dlatego codziennie odprawiane będzie Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.
 • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika od nr 2 do 20 za  posprzątanie w dniu wczorajszym naszej świątyni i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika ze  strony parzystej od numeru 22 do końca ulicy oraz ul. Słoneczną.
 • W pierwszy Piątek miesiąca odwiedzimy chorych od godziny 8.00. O godz. 16.30 spowiedź dzieci, od godz. 17.00 dorosłych.
 • W pierwszą sobotę miesiąca, 7 czerwca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP połączone z Nabożeństwem do NSPJ o godz. 17.15.
 • Dyrekcja oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Rynie zaprasza na festyn rodzinny, który odbędzie w sobotę 7 czerwca w godzinach od 11.00 – 15.00 na terenie szkoły.
 • W przyszłą niedzielę, 8 czerwca, po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na zakup sprzętu medycznego do szpitali z terenu naszej diecezji.
 • Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wydział Katechetyczny Ełckiej Kurii Diecezjalnej organiuzuje wyjazd na 71 Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 1 - 2 lipca br.. Informacje dostępne na plakacie.
 • Podobnie jak w zeszłym roku zamierzamy zorganizować festyn parafialny, który odbędzie się w niedzielę, 15 czerwca, pod hasłem: „Dzień Pallottiego”. W programie przewidziane są występy artystyczne, gry i konkursy, koncert zespołu szantowego z Giżycka, loteria fantowa, zabawa taneczna, grill, ciasto, napoje, lody itp.. W związku z tym, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Zgodnie ze zwyczajem lat poprzednich,  liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, wędlin, mięsa, pieczywa, napojów oraz fantów na loterię. Mile widziana jest każda forma sponsoringu. Przed kościołem po każdej Mszy Świętej życzliwe Panie sporządzają listę darczyńców. Liczymy na solidarną pomoc, bowiem parafia to nasze wspólne dobro. Bliższych informacji udziela ks.Darek.

Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej niedzieli i Dnia Dziecka niech Bóg Wszechmogący hojnie błogosławi...

Zapowiedzi przedślubne:
Marcin Kaniuka, kawaler, par. tut.
Katarzyna Anna Sienkiewicz, panna, par. tut.
        Zapowiedź II...
Krzysztof Gabrukiewicz, kawaler, par. tut.
Iwona Anna Żuk, panna, par. tut.
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach