Nasz Facebook

Facebook naszej Parafii - kliknij. Na stronie Facebook transmitowane są na żywo Msze Św.

Statystyka

od 28 września 2006 odwiedzono nas 6933487 razy
50-lecie kanonizacji św. Wincentego Pallottiego
Pallotyńskie Spotkania Młodych
Fundacja Misyjna Salvatti.pl
Start
XIV Niedziela Zwykła 8 lipiec 2007
 • Przypominamy, że w okresie wakacyjnym sprawowana jest dodatkowa Msza Św. o godz. 20.00 w każdą niedzielę i święta.
 • Dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurska 3 za przygotowanie kościoła na niedzielną liturgię i za złożone ofiary na kwiaty. W przyszłą sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Mazurska nr.4.
 • Ośrodek Wczasowy „Zofiówka” zaprasza młodzież na zajęcia żeglarskie :
     szkoła podstawowa kl. V- VI – środa godz. 14.00
     gimnazjum  kl II – III – czwartek  godz. 10.00
     gimnazjum kl I – czwartek godz. 14.00

 • Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy w Rynie – załącznik
 • Za tydzień ofiary do puszek – na fundusz Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
 • Serdeczne Bóg zapłać młodzieży z Parafialnego Koła Caritas z Kutna- Dybów za poprowadzenie w dniu wczorajszym nabożeństwa pierwszosobotniego.


     Wszystkim życzymy samych słonecznych dni i wielu łask Bożych.
 
XIII Niedziela Zwykła 1 lipiec 2007
 • W czasie wakacji będzie odprawiana dodatkowa Msza Św. o godz. 20. w każdą niedzielę i święta.
 • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek m-ca odwiedzamy chorych od godz. 8.00. Spowiedź dla dzieci od 16.00, natomiast dorosłych od godz. 17.00. W I sobotę m-ca zapraszamy o godz.20.00 na adorację , którą zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 • Zakończył się miesiąc czerwiec i Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wracamy do programu nabożeństw obowiązującego w pozostałe miesiące roku. W niedzielę o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, w środę o godz. 17.30. Nowenna do MB, czwartek o godz. nabożeństwo w intencji powołań, w piątek 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 • W przyszłą sobotę o godz. 21.00 na nabrzeżu J. Ryńskiego odbędzie się apel za zmarłych żeglarzy, natomiast w przyszłą niedzielę w tym samym miejscu o godz. 9.00, będzie odprawiona Msza Św. Serdecznie zapraszają organizatorzy: Urząd Miasta, RCK i Old Timerzy.
 • W sobotę przyszłą kościół sprzątają mieszkańcy ul. Mazurskiej 3. Wczoraj kościół sprzątali mieszkańcy ul Mazurskiej 2: Parda Helena, Szewczyk Andrzej, Laskowski Stanisław.
 • W związku ze złożoną rezygnacją z funkcji proboszcza i rektora przez ks. Tadeusza Kowalskiego, z dniem 17 lipca ww. funkcje przejmie ks. Sylwester Fiećko z Radomia.

Gościom i parafianom życzymy wielu łask Bożych.
 
Podziękowanie
Pallotti DayPragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się przyczynili się do zorganizowania festynu parafialnego. Za pomoc w organizacji w sposób szczególny dziękujemy Państwu: Danusi i Markowi Modzelewskim, Jolancie i Jarkowi Guz, paniom Małgorzacie Posdziech, Jadwidze Sieniuć, Jolancie Kowal, rodzinie Gryniewiczów, Panu Andrzejowi Kłos za transport i sponsoring, rodzinie Cieślińskim, panu Markowi Wierzewskiemu, państwu Chojnowskim.
Dziękujemy również:
Panu Kazimierzowi Lemańskiemu za wykonanie sceny, pani Ewie Jocz za wypożyczenie namiotów i sponsoring, panu Franciszkowi Mil za wypożyczenie podestów, panu Piotrowi Winiarz za wypożyczenie stołów, ławek oraz grilla, pani Róży Steć za wypożyczenie grilla. Panu Stanisławowi Kożuszko za nagłośnienie imprezy i oprawę muzyczną zabawy tanecznej.
Straży Pożarnej za zadbanie o porządek w czasie trwania festynu i pomoc techniczną.
Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce tych, którzy upiekli ciasto, ugotowali bigos, przynieśli wędlinę, napoje, surówki, fanty.
                    

                                   Z wyrazami wdzięczności
                                ks. Dariusz Szyra SAC
 
Galeria - Pallotti Day
W galerii zamieściliśmy zdjęcia z Rodzinnego Festynu Parafialnego "Pallotti Day".
Zapraszamy do oglądania .
 
XII Niedziela Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela 24 czerwca 2007
 • W dniu dzisiejszym zapraszamy na  zapowiadany festyn parafialny Pallotti  Day. Program  wywieszony jest przed kościołem. Rozpoczęcie festynu o godz. 14.00.
 • W ubiegły piątek Mszą Św. o godz. 8.00 podziękowaliśmy Panu Bogu za miniony rok szkolny. Rozpoczęły się wakacje. Dzieciom, młodzieży, nauczycielem życzymy wielu łask Bożych.
 • W przyszły piątek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza Św. będzie odprawiona o godz. 10.00. Ofiary złożone na tece przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 • W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie KŻR po Mszy Św. o godz. 12.00.
 • Dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej 1 za przygotowanie kościoła na liturgię niedzielną . Na następną sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej 2.

Na czas wakacyjnego odpoczynku gościom i parafianom życzymy dużo słońca w sercu i na niebie, o pracującym w tym czasie dużo sił.
 
«« start « poprz. 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1081 - 1085 z 1100
© 2023 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach