Start arrow Wszystkie publikacje arrow BOŻE NARODZENIE - 25 grudnia 2007 roku
BOŻE NARODZENIE - 25 grudnia 2007 roku PDF Drukuj Email
  • Dziękujemy Alicji Cieślińskiej, Tomaszowi Żelazek oraz Kazimierzowi Lemańskiemu za przygotowanie  żłóbka. Serdeczne Bóg zapłać za trud włożony w wystrój świąteczny kościoła. Dziękujemy państwu Janinie i Władysławowi Matysiakom za ofiarowanie choinek, a panu leśniczemu Henrykowi Olszewskiemu za zorganizowanie wycięcia i przywiezienie ich do kościoła. Również dziękujemy pani Irenie Chojnowskiej za wytrzepanie dywanów z prezbiterium. Bóg zapłać!
  • Jutro Wspomnienie Świętego Szczepana Męczennika. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę Taca przeznaczona jest na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  • W przyszłą niedzielę, 30 grudnia, Jubileuszowe Msze Święte z okazji rocznicy sakramentu małżeństwa. Srebnych Jubilatów zapraszamy na godz. 10.30, natomiast Złotych Jubilatów na Mszę Świętą o godz. 12.00
  • Od 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Porządek kolędy:
28 grudnia (piątek) od godz. 9.00:
Skop i Kolonia Skop oraz Szczerzbowo i Słabowo;
29 grudnia (sobota) od godz. 9.00:
Monetki;
31 grudnia (poniedziałek) od godz. 9.00:
Knis i Knisówka; Mleczkowo i Głąbowo oraz Siejkowo, Ryńskie Pole i Ryński Dwór.
  • W czasie Świąt oraz w trakcie trwania wizyty duszpasterskiej nabożeństw wieczornych przed Mszą Świętą o godz. 18.00 nie będzie.

Na czas Świąt Bożego Narodzenia pokoju i miłości, wspaniałych,  radosnych, szczęśliwych i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższej Rodziny życzą Duszpasterze! Niech Boże Dziecię Wam Wszystkim błogosławi!
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach