Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 26 MARCA 2017 ROKU
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 26 MARCA 2017 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu nazywana Niedzielą Radości – Laetare oraz Dzień Modlitw za więźniów. Wielkanoc już coraz bliżej.
  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek ofiar w ramach pomocy Państwu Sawickim ze Szczerzbowa, którym niedawno spłonął budynek gospodarczy.
  • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Adoracją Najświętszego Sakramentu o godzinie 17.15.
  • Dziękujemy bardzo wszystkim drogim Dobroczyńcom, którzy wsparli nas ofiarami i darami w naturze podczas Rekolekcji Wielkopostnych. Bóg zapłać!
  • W piątek, 31 marca, Nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 10.00 i 17.30 oraz dla dzieci o godzinie 16.30.
  • W sobotę, 01 kwietnia, Pierwsza Sobota Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie 17.00.
  • W przyszłą niedzielę, 02 kwietnia, XII Rocznica Śmierci Świętego Jana Pawła II. Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich Rodziców po Mszy Świętej o godzinie 10.00 oraz spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godzinie 12.00.
  • W przyszłą niedzielę, 02 kwietnia oraz w Niedzielę Palmową, Rada Rodziców naszego Gimnazjum, będzie przed kościołem rozprowadzać palmy, zbierając na Fundusz Młodzieży Gimnazjum.        
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Ławek Wieś za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 01 kwietnia, zapraszamy mieszkańców miejscowości Mioduńskie, na godzinę 09.00.
  • W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz nabyć „paschaliki wielkanocne” Caritas w ramach akcji pod hasłem: „Otwórz szczodrze rękę swemu bratu ubogiemu” w cenie 6 złotych.

Zapowiedzi przedślubne:
Krzysztof Tomasz Rąpała, kawaler, par. p. w. Św. Barbary i Św. Józefa w Jastrzębiu Zdroju
Beata Wiśniewska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II... 
Tomasz Boniewski, kawaler, parafia tutejsza
Agnieszka Gryniewicz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...   
Paweł Śląski, kawaler, par. p. w. Św. Ojca Pio w Mrągowie
Edyta Kłos, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...   
Marcin Cieśliński, kawaler, parafia tutejsza
Iwona Stasiak, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...         

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, radości, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa... 
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach