Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A- 29 STYCZNIA 2017 ROKU
IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A- 29 STYCZNIA 2017 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Chorych na trąd. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek ofiar jako pomoc poszkodowanym w pożarze, naszym pogorzelcom z Trosu, Państwu Kubera.
  • We wtorek, 31 stycznia, Wspomnienie Świętego Jana Bosko, Prezbitera.
  • W czwartek, 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca będzie zbierana na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Msze Święte będą w naszym kościele o godzinie 07.00; 10.30 i o 18.00.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań w czwartek o godzinie 17.30. W piątek chorych w domach odwiedzimy od godziny 08.00. Okazja do spowiedzi o godzinie 17.00. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 17.30. W sobotę, 04 lutego, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie 17.00. 
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Mleczkowa i Głąbowa za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty.  Bóg zapłać! W sobotę, 04 lutego, zapraszamy mieszkańców Mrówek i Skorupek, na godzinę 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 05 lutego, z racji Wspomnienia Świętej Agaty, błogosławieństwo chleba i wody. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek ofiar na leczenie i rehabilitację Pani Gabrieli, która walczy z rakiem.
  • Społeczny Komitet Zbiórki Publicznej na rzecz Gabrieli w Rynie, składa serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom – zarówno rzeczowym i finansowym – za bardzo ofiarne wsparcie naszego przedsięwzięcia. Jednocześnie zapewniamy, że zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Gabrysi. Pozostałe po koncercie przedmioty będą jeszcze do nabycia w innej formie, o czym powiadomimy. Konto bankowe, na które nadal można wpłacać datki będzie funkcjonować do grudnia 2017 roku. Za tę Waszą hojność i wielkie serce jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania. Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne:
Kamil Krzysztof Kołodziejczyk, kawaler, parafia tutejsza
Justyna Maria Talarek, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, pogody ducha, obfitego Bożego błogosławieństwa, a Drogim Dzieciom i Młodzieży szkolnej udanego drugiego tygodnia zimowych ferii...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach