Start arrow Wszystkie publikacje arrow Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada
Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada PDF Drukuj Email
Ogłoszenia parafialne

  • Dziś przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz.7.00, 9.00, 10.30, 12.00/ Msza Św. na cmentarzu lub w kościele w zależności od pogody./ Jeżeli Msza św. będzie na cmentarzu – procesja po Mszy Św., jeżeli w kościele - procesja po cmentarzu o godz. 16.00.

  • W miesiącu listopadzie o godz. 17.15 - będziemy modlić się za zmarłych w wypominkach,  o godz.18.00 codziennie zostanie odprawiona  Msza Św.za tych zmarłych, których imiona podaliśmy na kartkach.  Porządek modlitw wypominkowych:               

Wypominki
Godz. 17:15


Poniedziałek - miejscowości i ulice bez podanej nazwy
Wtorek - wioski
Środa - ul.: Partyzantów, Łowickiego, Plac Wolności, H. Sawickiej, Rybaka
Czwartek - ul. Świerczewskiego (cała)
Piątek - ul.: Lipowa, Cicha, Traugutta, Wallenroda, Zielona, Brzozowa, Słoneczna, Zamiejska, Krzywa, Ryn Kol., Wiejska, Polna, Hermanowa Wola, Ryński Dwór
Sobota - ul. Kopernika/ cała/
Niedziela - ul. Kościuszki, Osiedle Mazurskie


  • Jutro 2 listopada - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W dniach 1-8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę choćby w myśli za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odpust ten można zyskać jeden raz dziennie dla jednej duszy w czyśću. Udziela się odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami wiernym, którzy w Dniu Zadusznym/oznacza to od południa uroczystości Wszystkich Świętych do północy Dnia Zadusznego/ nawiedzą pobożnie kościół i w nim odmówią „Ojcze nasz” i „Wierze”. Ten odpust można uzyskać tylko dla zmarłych. Msze św. w tym dniu będą odprawione o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.

  • Jutro o godz.17.00 oprawimy Nabożeństwo Żałobne za zmarłych z naszej parafii, którzy odeszli do Domu Ojca od czasu Dnia Zmarłych z ubiegłego roku.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach