Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 09 PAŹDZIERNIKA 2016 ROKU
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 09 PAŹDZIERNIKA 2016 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj  przeżywamy w Polsce XVI Dzień Papieski pod hasłem: „ Jan Paweł II- bądźcie świadkami miłosierdzia”. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”- żywy pomnik Świętego Jana Pawła II.
  • Dzisiaj Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy związek małżeński zawierali w październiku, o godzinie 12.00.
  • Nabożeństwa Różańcowe dla wszystkich codziennie o godzinie 17.30, natomiast dla dzieci w poniedziałek i w piątek o godzinie 16.30.
  • W czwartek, 13 października, Wspomnienie Błogosławionego Honorata Koźmińskiego Prezbitera oraz w naszej parafii ostatni w tym roku kalendarzowym Dzień Fatimski. Wspólną modlitwę rozpoczniemy w kościele Nabożeństwem do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie 17.00, później odmówimy Różaniec Święty, Msza Święta z kazaniem, po niej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Zachęcam do przyniesienia ze sobą świec, które zapalimy w czasie procesji.
  • W piątek, 14 października, Dzień Edukacji Narodowej – w modlitwach tego dnia pamiętajmy o nauczycielach, wychowawcach, katechetach i pracownikach oświaty.
  • W sobotę, 15 października, Wspomnienie Świętej Teresy z Avila od Jezusa, Dziewicy  i Doktora Kościoła.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Świerczewskiego ze strony nieparzystej od numeru 1 do 25 za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 15 października, zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego ze strony nieparzystej od numeru  27 do końca ulicy bez bloków, na godzinę 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 16 października, 38. rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
  • Z powodu małej ilości uczniów klas III Gimnazjum, Sakrament Bierzmowania będzie w naszej parafii udzielany co dwa lata.
  • Pod chórem na stoliku są wyłożone koperty z kartkami na Wypominki i na Msze Święte Listopadowe. Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk drogich zmarłych oraz adresu Ofiarodawcy. Za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!  

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, wszelkich potrzebnych łask, dużo zdrowia, radości, pokoju, opieki Matki Bożej Różańcowej oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach