Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 18 WRZEŚNIA 2016 ROKU
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 18 WRZEŚNIA 2016 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj obchodzimy 50. Dzień Środków Społecznego Przekazu, VI Tydzień Wychowania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Nabożeństwo Różańcowe w tej intencji o godzinie 17.30.
  • W środę, 21 września, Święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty. 
  • W piątek, 23 września, Wspomnienie Świętego Ojca Pio z Pietrelciny, Zakonnika.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Konrada Wallenroda z pozostałych domów za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 24 września, zapraszamy mieszkańców ul. Kościuszki ze strony nieparzystej, na godzinę 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 25 września, po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.
  • Osoby zainteresowane pomocą unijną organizowaną przez Caritas, proszone są o zgłoszenie do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rynie, w celu pobrania odpowiedniego skierowania i dostarczenie tegoż dokumentu w dniu 27 września (wtorek) do salki na plebanii w godzinach od 10.00 do 14.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Jakub Łukasz Wawrzynowicz, kawaler, parafia tutejsza
Iwona Mil, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Kamil Sieniuć, kawaler, parafia tutejsza
Natalia Helena Pietkiewicz, panna, par. p. w. Św. Piotra i Pawła w Użrankach
Zapowiedź II...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku    niedzielnego, wszelkich potrzebnych łask, dużo zdrowia, radości, pokoju, opieki Matki Bożej oraz obfitego Bożego błogosławieństwa... 
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach