Start arrow Wszystkie publikacje arrow XIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 26 czerwiec 2016 ROKU
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 26 czerwiec 2016 ROKU PDF Drukuj Email
  • Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17.30. Do czwartku włącznie.  Serdecznie zapraszamy.
  • W środę  29 czerwca obchodzić będziemy  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra  i Pawła. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o solenizantach żyjących i zmarłych.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobotę miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godziny 8.00. Okazja do spowiedzi podczas Mszy porannej o godzinie 7.00 oraz od 17.30. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie  17.15. Spotkanie Kół Żywego Różańca w niedzielę po Mszy o godzinie 12.00.
  • Na stoliku przy filarze są do zabrania czasopisma religijne: Martyria i Miłujcie się. W tym drugim artykuł o cudzie eucharystycznym, który wydarzył się  w Legnicy na Dolnym Śląsku.
  • Lato z Chrystusem na Mazurach. 2 lipca na wzgórzu św. Brunona odbędą się uroczystości związane z rocznicą chrztu Polski połączone z rozpoczęciem sezonu letniego na Mazurach. Program: 17.15- zawiązanie wspólnoty, 18.00 – Spektakl plenerowy, 19.00 – Msza święta pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Jerzego Mazura. 3 lipca(Niedziela: 13.00 – Msza święta odpustowa w Sanktuarium św. Brunona połączona z procesją na wzgórze św. Brunona.
  • Sprzątanie kościoła: Z przykrością musimy wyznać, że nikt z bloku nr 15  przy ulicy Mazurskiej nie pojawił się... W przyszłą sobotę drugiego lipca na godzinę 9.00  zapraszamy mieszkańców z bloku numer 16.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, wszelkich potrzebnych łask, dużo zdrowia, radości, pokoju, opieki Matki Bożej oraz obfitego Bożego błogosławieństwa... 
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach