Start arrow Wszystkie publikacje arrow NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ROK C - 22 MAJA 2016 ROKU
NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ROK C - 22 MAJA 2016 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. W naszej parafii przeżywamy Niedzielę Seminaryjną. Gościmy alumnów naszego Pallotyńskiego Wyższego Seminarium Duchownego z Ołtarzewa, którzy podzielą się z nami swoim świadectwem wiary. Przed kościołem po każdej Mszy Świętej klerycy będą zbierać ofiary do puszek na utrzymanie swojej uczelni.
  • Dzisiaj Msza Święta przy krzyżu w Rybicalu, o godzinie 15.00.
  • Nabożeństwa Majowe do środy w naszym kościele o godzinie 17.30.
  • Próby sypania kwiatów przed Uroczystością Bożego Ciała we wtorek i w środę o godzinie 16.00. Zachęcamy dziewczynki, szczególnie Pierwszokomunijne, aby w ten właśnie sposób wyraziły swoją miłość do Pana Jezusa.
  • We wtorek, 24 maja, Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych i Dzień Modlitw Kościoła Powszechnego za Kościół w Chinach.
  • W czwartek, 26 maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze Święte będą o godzinie: 08.00; 10.00 i 12.00! Dzieci Pierwszokomunijne w swoich pięknych strojach zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00. Po tej Eucharystii wyjdziemy procesyjnie na ulice naszego miasta do czterech ołtarzy. Dziękować będziemy Bogu za dar Eucharystii oraz prosić będziemy Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła Powszechnego, naszej ukochanej Ojczyzny i całego naszego Narodu. Niech liczny udział w tej procesji będzie publicznym wyznaniem naszej wiary w Jezusa obecnego wśród nas w tej małej, białej Hostii. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej wieczornej.
  • W czasie Oktawy Bożego Ciała procesja Eucharystyczna wokół kościoła połączona z Nabożeństwem Majowym po Mszy Świętej o godzinie 18.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 10 za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 28 maja, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 11, na godzinę 09.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Mariusz Jegliński, kawaler, par. p. w. Św. Faustyny w Dobrym Mieście
Mirela Magdalena Strzelecka, panna, par. tut.
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, wszelkich potrzebnych łask, Darów Ducha Świętego, dużo zdrowia, radości, pokoju, opieki Matki Bożej oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach