Start arrow Wszystkie publikacje arrow WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE ROK C - 08 MAJA 2016 ROKU
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE ROK C - 08 MAJA 2016 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Msza Święta Dziękczynna w intencji Księdza Proboszcza Sylwestra Fiećko SAC, z okazji srebrnego jubileuszu święceń kapłańskich, o godzinie 12.00. 
  • Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godzinie 17.30. Zachęcamy do utrzymania pięknego zwyczaju śpiewania Litanii Loretańskiej przy krzyżach, kapliczkach czy w domach rodzinnych.
  • W poniedziałek, 09 maja, przeniesiona z niedzieli Uroczystość Świętego Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski oraz Msza Święta Dziękczynna w intencji Księdza Dariusza Szyry SAC, z okazji 24 rocznicy święceń kapłańskich, o godzinie 07.00.
  • W piątek, 13 maja, 99. rocznica Objawień Fatimskich oraz 35. rocznica zamachu na życie Świętego Jana Pawła II. Wspólną modlitwę rozpoczniemy Nabożeństwem  Fatimskim i Majowym o godzinie 17.30; później Msza Święta z kazaniem; Różaniec Święty i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, zakończona Apelem Jasnogórskim.
  • W sobotę, 14 maja, Święto Świętego Macieja Apostoła. 
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 8A za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 14 maja, kościół przygotują Rodzice Dzieci Pierwszokomunijnych.
  • W przyszłą niedzielę, 15 maja, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Ogólnopolska taca zbierana na organizację Światowych Dni Młodzieży.
  • W przyszłą niedzielę, 15 maja, na Mszy Świętej o godzinie 12.00, Dzieci klas III-ich przystąpią do I Komunii Świętej. Osoby niezainteresowane bezpośrednio tą uroczystością, zapraszamy na Msze Święte w innych godzinach.  

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, wszelkich potrzebnych łask, dużo zdrowia, radości, pokoju, opieki Matki Bożej oraz obfitego Bożego błogosławieństwa... 
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach