Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK C - 17 KWIETNIA 2016 ROKU
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK C - 17 KWIETNIA 2016 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza (Światowy Dzień Modlitw o Powołania), która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  • Dzisiaj spotkanie Dzieci klas III, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej oraz ich Rodziców, po Mszy Świętej o godzinie 10.00.
  • Dzisiaj przed kościołem po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek ofiar na Fundusz Młodzieży z naszej parafii, wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży.
  • W poniedziałek, 18 kwietnia, w Czytelni Biblioteki Publicznej w Rynie, odbędzie się Wielki Test Wiedzy o Chrzcie Polski, o godzinie 17.00.
  • Do środy, 20 kwietnia, będzie możliwość pozbyć się wszystkich niepotrzebnych „elektrośmieci” (lodówki, pralki, telewizory, radia, telefony, drukarki, komputery itp.) z naszych domów, biur i przedsiębiorstw. Zużyty sprzęt składamy, jak poprzednio, na ulicy Zielonej, przy pojemnikach PCK w pobliżu OSP w Rynie do godziny 09.30.
  • W sobotę, 23 kwietnia, Uroczystości ku czci Świętego Wojciecha oraz Dzień Imienin J. E. Ks. Bpa Jerzego Mazura SVD, Pasterza naszej diecezji. Jak co roku  uroczystości rozpoczną się w kościele NSPJ w Ełku o godzinie 17.00 Nieszporami, później procesja do katedry ełckiej i Msza Święta w katedrze o godzinie 18.00.    
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 5 za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 23 kwietnia, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 6, na godzinę 09.00.
  • Apel Biskupa Ełckiego o humanitarną pomoc dla Ukrainy...

Zapowiedzi przedślubne:
Andrzej Żmijewski, kawaler, parafia tutejsza
Paulina Matyjasek, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I... 

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia, pokoju, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa... 
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach