Start arrow Wszystkie publikacje arrow WIELKANOC ROK C - 27 MARCA 2016 ROKU
WIELKANOC ROK C - 27 MARCA 2016 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Rezurekcja o godzinie 06.00. Kolejne Msze Święte będą o godzinie 10.00  i 12.00 oraz w Monetkach o godzinie 09.00 i w Ławkach o godzinie 11.00. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 18.00. W Wielkanoc i w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie też Nabożeństw o godzinie 17.30. Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia odmówimy wspólnie przed Mszą Świętą o godzinie 10.00.
  • W Poniedziałek Wielkanocny, 28 marca, będzie czytany List Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i taca będzie zbierana na tę uczelnię.
  • W tym tygodniu Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek o godzinie 17.30. Natomiast Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w sobotę o godzinie 17.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 3 za przygotowanie naszego kościoła do Uroczystości Wielkanocnych oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 02 kwietnia, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 4 na godzinę 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 03 kwietnia, Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie 72 Tydzień Miłosierdzia oraz Międzynarodowe Święto Caritas. Taca będzie zbierana na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji.
  • W niedzielę, 03 kwietnia, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godzinie 12.00.
  • Podziękowanie: Serdeczne podziękowania Księdzu Dariuszowi Szyra SAC za trud przygotowania, zrobienia i czuwania nad całością dzieła Ciemnicy i Bożego Grobu, pani Wiesławie Bujwid za wykonanie Ciemnicy, panu Tomaszowi Żyjewskiemu za  wykonanie elementów Bożego Grobu i pomoc montażową, Mateuszowi Gryniewicz za wszelką pomoc techniczną w przygotowaniu i przebiegu Nabożeństwa Drogi Krzyżowej oraz w montażu Bożego Grobu, paniom Teresie Fijałkowskiej i Anecie Kuczyńskiej za piękne ułożenie kwiatów, pani Marioli Bielskiej za przygotowanie Ołtarza do Liturgii. Wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składamy serdeczne: Bóg zapłać! Wielkie podziękowanie Księdzu Mirosławowi Serzyckiemu SAC za przygotowanie Służby  Liturgicznej i komentarze w czasie całego Triduum Paschalnego. Bóg zapłać! Drogim Ministrantom i Ministrantkom za ich trwanie przy Ołtarzu Pana, czytanie Słowa Bożego. Panu Bogdanowi Wiśniewskiemu oraz Sylwii Kaczorek za oprawę muzyczną i uświetnienie Liturgii pięknym śpiewem. Bóg zapłać! Wielkie dzięki     Ochotniczej Straży Pożarnej z Rynu, pod wodzą pana Andrzeja Mieczkowskiego, za czuwanie przy Grobie Pańskim oraz wszelką pomoc w czasie całego Triduum Paschalnego. Bóg wielki zapłać! Serdeczne podziękowanie panu Kazimierzowi Lemańskiemu za przygotowanie ogniska przed Wigilią Paschalną. Bóg zapłać!  

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, zdrowia, pokoju, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa... 
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach