Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 31 STYCZNIA 2016 ROKU
IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 31 STYCZNIA 2016 ROKU PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj obchodzimy 63. Światowy Dzień Chorych na trąd. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w pożarze. W zeszłą niedzielę udało się nam zebrać 1622 złote. Wielkie podziękowanie za otwartość i tak dobre serce. Bóg zapłać!
  • We wtorek, 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca Będzie zbierana na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 07.00; 10.30 i o 18.00. W zakrystii można nabyć gromnice w cenie 10 złotych.
  • W środę, 03 lutego, Wspomnienie Świętego Błażeja, Biskupa i Męczennika, błogosławieństwo świec i wiernych we wspomnienie patrona chorych na gardło. 
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań w czwartek o godzinie 17.30. W piątek, 05 lutego, Wspomnienie Świętej Agaty, Dziewicy Męczennicy, błogosławieństwo wody i chleba ku czci Świętej. Chorych w domach odwiedzimy od godziny 08.00. Okazja do spowiedzi o godzinie 17.00. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 17.30 i Msza Święta Wynagradzająca o godzinie 18.00. W sobotę, 06 lutego, Wspomnienie Świętych Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny  o godzinie 17.00.
  • Bardzo nam przykro odnotować fakt, że nie było nikogo z mieszkańców ul. M. Kopernika od nr 22 do końca ulicy oraz z ulicy Słonecznej (w zeszłym roku była tylko jedna pani) do sprzątania kościoła. Otrzymują czerwoną kartkę! Może usprawiedliwić ich tylko wyjazd na czas szkolnych zimowych ferii. Natomiast dziękujemy bardzo Mateuszowi Gryniewiczowi, który uratował honor całej wyżej wymienionej społeczności. Bóg zapłać! W sobotę, 06 lutego, zapraszamy mieszkańców ul. M. Kopernika z bloków nr 27; 29; 31 i 33 na godzinę 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 07 stycznia, spotkanie Kół Żywego Różańca o godzinie 11.30, pół godziny przed Mszą Świętą o godzinie 12.00.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom niech Bóg hojnie błogosławi, a szczególnie Dzieciom i Młodzieży w czasie drugiego tygodnia zimowych ferii...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach