Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ADWENTU ROK C - 20 GRUDNIA 2015 roku
IV NIEDZIELA ADWENTU ROK C - 20 GRUDNIA 2015 roku PDF Drukuj Email
  • Można już zgłaszać dzieci do chrztu w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie Rodziców dzieci i Rodziców Chrzestnych w środę, 23 grudnia, o godzinie 18.30.
  • Można też w zakrystii zgłaszać chorych, których odwiedzimy przed Świętami Bożego Narodzenia. W pierwszy Piątek Stycznia, z racji wizyty duszpasterskiej, odwiedzin u chorych nie będzie!
  • W czwartek, 24 grudnia, Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy tego dnia do pielęgnowania zwyczajów wigilijnych i zachowania tradycyjnego postu. Msze Święte będą: rano ostatnia Msza Święta Roratnia o godzinie 07.00 i Pasterka                w naszym kościele w Rynie o Północy. W Ławkach i w Monetkach Msze Święte będą o godzinie 22.00. Część ofiar tacy zbieranej podczas Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.  
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom wioski Ławki za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 02 stycznia, zapraszamy mieszkańców Mioduńska, na godzinę 09.00.
  • W piątek, 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 18.00!
  • W Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, w Święto Świętego Szczepana Męczennika, taca będzie zbierana na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku.  
  • W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne oraz świece Dzieła Pomocy Dzieciom  z akcji Caritas Diecezji Ełckiej w cenie 6 złotych.     


Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku, wszelkich potrzebnych łask i obfitego Bożego błogosławieństwa przed Świętami Bożego Narodzenia...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach