Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA ROK B - 22.11.2015
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA ROK B - 22.11.2015 PDF Drukuj Email
  • Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą obecnego roku liturgicznego. Obchodzimy patronalne Święto Akcji Katolickiej. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa.
  • Dzisiaj spotkanie Rodziców i Dzieci, przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, po Mszy Świętej o godzinie 10.00.
  • Dzisiaj spotkanie Młodzieży, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, po Mszy Świętej o godzinie 12.00.
  • Codziennie przez cały listopad o godzinie 17.15, odmawiamy Różaniec Święty w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach oraz odprawiamy o godzinie 18.00 Mszę Świętą Listopadową o Miłosierdzie Boże dla naszych drogich zmarłych. 
  • Dzisiaj z racji wspomnienia Świętej Cecylii, wyrażamy wdzięczność organistom, dyrygentom oraz członkom chórów i scholi parafialnych.
  • W poniedziałek, 23 listopada, spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o godz. 19.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Canek i Bachorzy za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 28 listopada, zapraszamy mieszkańców Trosu, na godzinę 09.00.
  • Gorąco zapraszamy rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz tych, którzy myślą o dobru dzieci, młodzieży i rodzin na spotkanie z Grzegorzem Strzemeckim, ojcem siedmiorga dzieci, autorem książki „Gender – ideologia państwowa Rzeczypospolitej”, przedstawicielem Obywatelskiej Inicjatywy Rodzin do Ełku, w poniedziałek, 30 listopada br., na godzinę 18.30, do Ełckiego Centrum Kultury – Sala „Zebra”. Wstęp wolny.  

 Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom naszego kościoła życzymy miłej niedzieli a także obfitego Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach