Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B -
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w intencji rozpoczynającego się Roku Szkolnego i Katechetycznego, o godz. 17.30.
  • We wtorek, 01 września, Wspomnienie Błogosławionej Bronisławy, Dziewicy oraz 76. Rocznica wybuchu II Wojny Światowej i Dzień Weterana. Msza Święta na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego o godz. 08.00. Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum o godz. 09.00 na placu przy Szkole Podstawowej.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek, 03 września, Wspomnienie Świętego Grzegorza Wielkiego Papieża i Doktora Kościoła oraz Nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W piątek, 04 września, chorych  w domach odwiedzimy od godz. 08.00. Spowiedź od godz. 17.00 i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. 
  • W sobotę, 05 września, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom z ul. Świerczewskiego z bloku nr 51 z klatki schodowej I i II za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 05 września, zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego z bloku nr 51 z klatki schodowej III i IV, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 06 września, błogosławieństwo dzieci rozpoczynających uczęszczanie do szkoły oraz ich tornistrów i przyborów szkolnych podczas Mszy Świętej o godz. 10.00.
  • W przyszłą niedzielę, 06 września, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W przyszły wtorek, 08 września, Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej). W naszej parafii będziemy przeżywali Odpust Parafialny i dziękczynienie za tegoroczne zbiory. Msza Święta Odpustowa z poświęceniem wieńców dożynkowych o godz. 18.00.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku  niedzielnego, zdrowia, pokoju, radości i wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach