Start arrow Wszystkie publikacje arrow XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 02 SIERPNIA 2015 roku
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 02 SIERPNIA 2015 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj w kościołach parafialnych można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny zwany Porcjunkula. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który    w tym dniu pobożnie odmówi Ojcze nasz i Wierzę w Boga, przyjmie Komunię Święta i pomodli się w intencjach Ojca Świętego nawiedzając Katedrę, Konkatedrę albo bazylikę mniejszą w Augustowie i Sejnach albo jeden                             z kościołów parafialnych.
  • We wtorek, 04 sierpnia, Wspomnienie Świętego Jana Marii Vianneya, Prezbitera, Patrona Kapłanów.
  • W czwartek, 06 sierpnia, Święto Przemienienie Pańskie i Pierwszy Czwartek Miesiąca.
  • W piątek, 07 sierpnia, Pierwszy Piątek Miesiąca. Chorych w domach odwiedzimy od godziny 08.00. Okazja do spowiedzi o godz. 17.00.
  • W sobotę, 08 sierpnia, Wspomnienie Świętego Dominika, Prezbitera.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom z ul. Świerczewskiego z bloku nr 45A z trzech pierwszych klatek za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 08 sierpnia, zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego z bloku nr 45A z klatki IV i V, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 09 sierpnia, będziemy gościli w naszej parafii Pallotyna, Ks. Piotra Pieczatowskiego SAC, który wygłosi do nas Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie zbierał ofiary do puszek oraz rozprowadzał różne dewocjonalia.  
  • W przyszłą niedzielę, 09 sierpnia, Msza Święta  w intencji Jubilatów, którzy związek małżeński zawierali w sierpniu, o godz. 12.00.
  • Za tydzień taca będzie zbierana na Fundusz Kapłański Diecezji Ełckiej. 

Zapowiedzi przedślubne:
Krzysztof Parzys, kawaler, parafia tutejsza
Paulina Kuklis, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Paweł Stonio, kawaler, parafia tutejsza
Marlena Piątek, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku  niedzielnego, zdrowia, pokoju, radości i wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach