Start arrow Wszystkie publikacje arrow X NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 07 CZERWCA 2015 roku
X NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 07 CZERWCA 2015 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Procesja Eucharystyczna wokół kościoła połączona z Nabożeństwem Czerwcowym po Mszy Świętej o godz. 12.00. Bezpośrednio po niej spotkanie Kół Żywego Różańca .
  • W poniedziałek, 08 czerwca, Wspomnienie Świętej Jadwigi Królowej oraz XVI Rocznica wizyty Świętego Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej.
  • W środę, 10 czerwca, Wspomnienie Błogosławionego Bogumiła Biskupa.
  • W czwartek, 11 czerwca, Wspomnienie Świętego Barnaby Apostoła, zakończenie Oktawy Bożego Ciała i błogosławieństwo wianków oraz ziół.
  • W piątek, 12 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ, Akt Wynagrodzenia NSPJ, procesja Eucharystyczna wokół kościoła i błogosławieństwo małych dzieci Najświętszym Sakramentem. Za publiczne odmówienie Aktu Wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa można uzyskać odpust zupełny. Z racji uroczystości kościelnej post tego dnia nie obowiązuje. W Warszawie rozpoczyna się IV Ogólnopolski Kongres Misyjny.
  • W sobotę, 13 czerwca, Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP oraz w naszej parafii Dzień Fatimski. Nabożeństwo Czerwcowe oraz Fatimskie o godz. 17.30; Msza Święta z kazaniem o godz. 18.00, Różaniec Święty i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, zakończona Apelem Jasnogórskim.  
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom bloku nr 4 z ul. Konrada Wallenroda za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 13 czerwca, zapraszamy mieszkańców ul. Konrada Wallenroda z pozostałych domów, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 14 czerwca, w naszej parafii Dzień Seminaryjny. Będziemy gościć kleryków naszego Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów z Ołtarzewa, którzy podzielą się z nami swoim świadectwem wiary oraz po każdej Mszy Świętej przed kościołem będą zbierać ofiary na Seminarium.
  • W niedzielę, 14 czerwca, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój sakramentalny związek małżeński zawierali w miesiącu czerwcu, o godz. 12.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Robert Łaskowski, kawaler, par. p. w. Wniebowzięcia NMP w Kruklankach
Karolina Wawer, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...   
Daniel Jarmowski, kawaler, parafia tutejsza
Żaneta Nowak, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Paweł Daniel Król, kawaler, parafia tutejsza
Elżbieta Mazur, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku  niedzielnego, zdrowia, pokoju i wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach