- Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
- Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
- Dzisiaj Msza Święta i poświęcenie kapliczki w dawnej Sarmacji w Rybicalu o godz. 15.00.
- Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do utrzymania pięknego zwyczaju śpiewania Litanii Loretańskiej przez cały miesiąc maj przy krzyżach, kapliczkach czy w domach rodzinnych.
- W poniedziałek, 04 maja, Wspomnienie Świętego Floriana Męczennika, patrona Strażaków. Msza Święta w intencji OSP w Rynie o godz. 07.00.
- W środę, 06 maja, Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
- Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę, 06 maja, o godz. 19.00.
- W piątek, 08 maja, Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Z racji uroczystości post w piątek nie obowiązuje.
- Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Zielonej, Lipowej i Traugutta za przygotowanie naszego kościoła do Uroczystości i za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 09 maja, zapraszamy mieszkańców z ul. Krzywej i Polnej na godz. 09.00.
- W przyszłą niedzielę, 10 maja, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy sakramentalny związek małżeński zawierali w miesiącu maju, o godz. 12.00.
Zapowiedzi przedślubne:
Mateusz Wojciech Winiarz, kawaler, parafia tutejsza
Katarzyna Kulig, panna, par. p. w. Świętego Kazimierza w Giżycku
Zapowiedź I...
Robert Zalewski, kawaler, parafia tutejsza
Patrycja Starzykowska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Krystian Gensing, kawaler, parafia tutejsza
Weronika Giedrys, panna, par. p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niwniku
Zapowiedź I...
Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy niezapomnianych przeżyć patriotycznych, zdrowia, pokoju i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
|