Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B - 26 KWIETNIA 2015 roku
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B - 26 KWIETNIA 2015 roku PDF Drukuj Email
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

  • Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Dzisiaj Nabożeństwo w tej intencji o godz. 17.30.
  • Dzisiaj gościmy w naszej parafii wybitną artystkę z Olsztyna, panią Marię Bramińską, która przedstawia misterium o Miłosierdziu Bożym. Po Mszy Świętej, przed kościołem, będzie można nabyć płyty CD z różnymi misteriami w Jej wykonaniu oraz pozycje książkowe o Bożym Miłosierdziu. Można też wspomóc artystkę ofiarami z serca złożonymi.
  • W środę, 29 kwietnia, Święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy, Doktora Kościoła i Patronki Europy. 
  • W tym tygodniu Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca. W piątek, 01 maja, rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30. Chorych w domach odwiedzimy od godz. 08.00. Na piątek, przez Biskupów diecezjalnych, została udzielona dyspensa od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  • Na sobotę, 02 maja, została przeniesiona Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP oraz Nabożeństwo Majowe o godz. 17.00. Z racji Pierwszej soboty miesiąca w naszych domach dziękczynna Nowenna za łaskę Nawiedzenia MB Jasnogórskiej w Świętym Wizerunku. Temat wspólnej modlitwy: Rodzina.  
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Partyzantów za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii i za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W piątek, 01 maja, zapraszamy mieszkańców z ul. Zielonej, Lipowej i Traugutta na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 03 maja, po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  • W przyszłą niedzielę, 03 maja, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w dniach 27-28 maja br. na Litwę. Zapisy tylko do końca kwietnia! Nocleg w Nowej Wilejce. Koszt pielgrzymki 140 zł + 20 Euro. Informacje są wywieszone w gablocie ogłoszeń.                         

Zapowiedzi przedślubne:
Piotr Pachulski, kawaler, parafia p. w. Świętego Mateusza z Zielonej
Anna Czesla, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia, pokoju i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach