Start arrow Wszystkie publikacje arrow WIELKANOC ROK B - 05 KWIETNIA 2015 roku
WIELKANOC ROK B - 05 KWIETNIA 2015 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Rezurekcja o godz. 06.00. Kolejne Msze Święte będą o godz. 10.00; 12.00 oraz w Monetkach o godz. 09.00 i w Ławkach o godz. 11.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00. W Wielkanoc i w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie też Nabożeństw o godz. 17.30. Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia odmówimy wspólnie przed Mszą Świętą o godz. 10.00.
  • W Poniedziałek Wielkanocny, 06 kwietnia, będzie czytany List Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i taca będzie zbierana na tę uczelnię.
  • W Poniedziałek Wielkanocny spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W czwartek, 09 kwietnia, spowiedź Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania o godz. 19.15. Natomiast w piątek, 10 kwietnia, spowiedź Rodziców, Rodziców Chrzestnych i Świadków Bierzmowania o godz. 18.00.
  • W sobotę, 11 kwietnia, Sakramentu Bierzmowania Młodzieży naszej parafii udzieli J. E. Ks. Bp Jerzy Mazur SVD podczas Mszy Świętej o godz. 11.00.
  • W sobotę, 11 kwietnia, Nowenna Dziewięciu Pierwszych Sobót Miesiąca, dziękczynienie za łaskę Nawiedzenia MB Jasnogórskiej w Świętym Wizerunku – modlitwa rodzinna. Temat: Sakrament Małżeństwa. 
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Al. Nowickiego ze strony nieparzystej za przygotowanie naszego kościoła do Wielkanocnej Liturgii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać!
  • W przyszłą niedzielę, 12 kwietnia, Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie 71 Tydzień Miłosierdzia oraz Międzynarodowe Święto Caritas. Taca będzie zbierana na Duszpasterstwo Charytatywne naszej diecezji.
  • Podziękowanie:
Serdeczne podziękowania Księdzu Dariuszowi Szyra SAC za trud przygotowania, zrobienia i czuwania nad całością dzieła Ciemnicy i Bożego Grobu, panu Tomaszowi Żyjewskiemu i panu Jarosławowi Guz za elementy dekoracji Bożego Grobu, pani Wiesławie Bujwid, pani Elżbiecie Gryniewicz, Mateuszowi Gryniewicz za pomoc w montażu dekoracji. Pani Teresie Fijałkowskiej i pani Anecie Kuczyńskiej za tak piękne ułożenie kwiatów, pani Marioli Bielskiej za przygotowanie Ołtarza do Liturgii. Wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składamy serdeczne: Bóg zapłać! Wielkie dzięki Księdzu Mirosławowi Serzyckiemu SAC za przygotowanie Służby Liturgicznej i komentarze w czasie całego Triduum Paschalnego. Bóg zapłać! Drogim Ministrantom i Ministrantkom za ich trwanie przy Ołtarzu, czytanie Słowa Bożego. Panu Bogdanowi Wiśniewskiemu oraz Sylwii Kaczorek za oprawę muzyczną i uświetnienie liturgii śpiewem. Bóg zapłać! Wielkie dzięki Ochotniczej Straży Pożarnej, pod wodzą pana Andrzeja Mieczkowskiego, za czuwanie przy Grobie Pańskim oraz wszelką pomoc w czasie całego Triduum Paschalnego. Bóg wielki zapłać! Serdeczne podziękowanie  panu Kazimierzowi Lemańskiemu za przygotowanie ogniska. Bóg zapłać!  

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy Radosnych Świat Zmartwychwstania Pańskiego, zdrowia, pokoju i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach