Start arrow Wszystkie publikacje arrow V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B - 22 MARCA 2015 roku
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B - 22 MARCA 2015 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  • W środę, 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia.
  • W piątek, 27 marca, Droga Krzyżowa o godz. 10.00 oraz o godz. 18.30 sprzed kościoła wyruszymy ulicami Rynu. Nie będzie oddzielnej Drogi Krzyżowej dla dzieci o 16.30, ani dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. Postarajmy się jak najliczniej wziąć udział w Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Placu Wolności z bloku nr 7 za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 28 marca, zapraszamy mieszkańców Placu Wolności z pozostałych domów, na godz. 09.00.
  • W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz zakupić świecę Caritas w ramach akcji „Kromka chleba” w cenie 6 złotych.
  • W przyszłą niedzielę, 29 marca, Niedziela Męki Pańskiej (Niedziela Palmowa). Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej.
  • Rada Rodziców naszego Gimnazjum informuje, że w przyszłą niedzielę, 29 marca, przed każdą Mszą Świętą przed kościołem będzie rozprowadzać palmy, zbierając na Fundusz Młodzieży Gimnazjum.
  • Można już zgłaszać w kancelarii dzieci, które pragniemy ochrzcić w Wielkanoc na Mszy Świętej o godz. 12.00. Potrzebny jest akt urodzenia dziecka oraz zaświadczenie rodziców chrzestnych, że mogą pełnić godność matki lub ojca chrzestnego, jeżeli nie są z naszej parafii. 

Zapowiedzi przedślubne:
Karol Włoczewski, kawaler, par. p. w. Najświęt. Serca Pana Jezusa w Jelonkach
Marta Agnieszka Michaluk, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, radości, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach