Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B - 01 MARCA 2015 roku
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B - 01 MARCA 2015 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Niedziela „Ad Gentes” - Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przed kościołem po każdej Mszy Świętej, zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny. Dzisiaj również Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  • W środę, 04 marca, Święto Świętego Kazimierza Królewicza.
  • W czwartek, 05 marca, w mammobusie obok Urzędu Miasta Ryn, będzie możliwość wykonania bezpłatnych badań mammograficznych, od godz. 09.00.
  • W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek Nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. W piątek chorych w domach odwiedzimy od godz. 08.00. Droga Krzyżowa o godz. 10.00 i 17.30 oraz dla dzieci o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi o godz. 17.00. W sobotę, 07 marca, w naszych rodzinnych domach Nowenna Dziewięciu Pierwszych Sobót Miesiąca – dziękczynienie za łaskę Nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej w Świętym Wizerunku – modlitwa rodzinna z rozważaniem Sakramentu Kapłaństwa oraz Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w naszym kościele o godz. 17.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. M. Kopernika z bloku nr 7 za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 07 marca, zapraszamy mieszkańców ul. M. Kopernika z bloku nr 9, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 08 marca, rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Poprowadzi je Ksiądz Pallotyn ze Szczecina, wieloletni Misjonarz Papui-Nowej Gwinei, Krzysztof Morka SAC.
  • W przyszłą niedzielę, 08 marca, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy związek małżeński zawierali w miesiącu marcu, o godz. 12.00.
  • Dzięki Caritasowi Diecezji Ełckiej oraz Audiofon Aparaty Słuchowe mieszkańcy naszej parafii powyżej 6 roku życia mogą wykonać bezpłatne badanie słuchu w Giżycku przy ul. Warszawskiej 1; od poniedziałku do piątku od 08.00 do 16.00. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń. Rejestracja: 87 428 22 13.  

Zapowiedzi przedślubne:
Tomasz Łukasz Majewski, kawaler, par. p. w. MB Różańcowej w Mikołajkach
Joanna Parda, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Marcin Lenkiewicz, kawaler, parafia tutejsza
Elwira Beata Górecka, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...   

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach