Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B -
IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj gościmy w naszej parafii Księdza Adama Bogusza SAC, pracującego na Ukrainie, który skieruje do nas Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie zbierał do puszek ofiary na Ukrainę.
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W poniedziałek, 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca będzie zbierana na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Msze Święte będą o godz. 07.00; 10.30 i o 18.00.
  • We wtorek, 03 lutego, Wspomnienie Świętego Błażeja, Biskupa i Męczennika, błogosławieństwo świec i wiernych we wspomnienie patrona chorych na gardło.
  • W związku ze zbiórką zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego prowadzoną w całej Polsce przez Kirche In Not (pomoc Kościołowi w Potrzebie) bardzo prosimy o ofiarne włączenie się w tę akcję. W środę, 04 lutego, będzie można elektroodpady przywozić i składać na wyznaczonym do tego miejscu oznaczonym taśmą przy ulicy Zielonej w Rynie (przed Remizą Strażacką) do godz. 15.30.
  • W środę, 04 lutego, spotkanie Rady Parafialnej na plebanii o godz. 19.00.  
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek, 05 lutego, Wspomnienie Świętej Agaty, Dziewicy i Męczennicy, błogosławieństwo wody i chleba ku czci Świętej. Nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. 
  • W Pierwszy Piątek Miesiąca, 06 lutego, chorych w Rynie odwiedzimy od godz. 08.00. Okazja do spowiedzi o godz. 17.00. Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30 i Msza Święta Wynagradzająca o godz. 18.00. W sobotę w naszych domach Nowenna Dziewięciu Pierwszych Sobót Miesiąca – dziękczynienie za łaskę Nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej w Świętym Wizerunku – modlitwa rodzinna na temat sakramentu namaszczenia chorych. Nabożeństwo w naszym kościele do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. M. Kopernika ze strony parzystej od nr 02 do 20 za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 07 lutego, zapraszamy mieszkańców ul. M. Kopernika ze strony parzystej do końca ulicy i ul. Słonecznej, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 08 lutego, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu lutym, o godz. 12.00.

Wszystkim Parafianom i Gościom niech Bóg hojnie błogosławi, a szczególnie dzieciom i młodzieży szkolnej w czasie drugiego tygodnia ferii zimowych...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach