Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 12 PAŹDZIERNIKA 2014 roku
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 12 PAŹDZIERNIKA 2014 roku PDF Drukuj Email
 • Jan Paweł II – Świętymi bądźcieDzisiaj w całym Kościele w Polsce przeżywamy XIV Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie”. Przed kościołem po każdej Mszy Świętej zbiórka ofiar na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” - żywy pomnik Świętego Jana Pawła II. Czuwanie modlitewne od godz. 15.00.
 • Dzisiaj Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu październiku, o godz. 12.00.
 • Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci w piątki o godz. 16.30, natomiast młodzież i dorosłych zapraszamy codziennie o godz. 17.30.
 • W poniedziałek, 13 października, Wspomnienie Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, Prezbitera oraz w naszej parafii ostatni już w tym roku kalendarzowym Dzień Fatimski. Nasze spotkanie modlitewne rozpoczniemy Różańcem Świętym o godz. 17.30, później Msza Święta, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, zakończona Apelem Jasnogórskim. Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą świec, zabezpieczonych uprzednio przed kapaniem wosku.      
 • We wtorek, 14 października, Dzień Edukacji Narodowej.
 • W środę, 15 października, Wspomnienie Świętej Teresy od Jezusa z  Avila, Dziewicy i Doktora Kościoła oraz Dzień Dziecka Utraconego. Centralne obchody tego dnia w diecezji ełckiej rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 16.00 w parafii Świętego Tomasza Apostoła w Ełku (ul. 11 Listopada nr 28).
 • W czwartek, 16 października, Wspomnienie Świętej Jadwigi Śląskiej oraz 36. Rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
 • W piątek, 17 października, Wspomnienie Świętego Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa Męczennika.
 • W sobotę, 18 października, Święto Świętego Łukasza Ewangelisty oraz Dzień Modlitw za pracowników Służby Zdrowia. 
 • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 3 za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 18 października, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 4, na godz. 09.00.
 • W przyszłą niedzielę, 19 października, Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny oraz 30. Rocznica męczeńskiej śmierci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Taca będzie zbierana na Papieskie Dzieła Misyjne.

Zapowiedzi przedślubne:
Łukasz Andrzej Kaczmarczyk, kawaler, parafia tutejsza
Katarzyna Wojciechowska, panna, par. p. w. Świętego Jerzego w Kętrzynie    
Zapowiedź II...

 • Pod chórem na stoliku są wyłożone koperty z kartkami na Msze Święte Listopadowe i na Wypominki. Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk drogich zmarłych oraz adresu Ofiarodawcy. Za wszelkie ofiary złożne przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!    

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, radości, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa ...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach