Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ROK A - 15 CZERWCA 2014 roku
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ROK A - 15 CZERWCA 2014 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  • Nabożeństwa Czerwcowe do środy włącznie o godz. 17.30.
  • Próby sypania kwiatów przed Uroczystością Bożego Ciała od poniedziałku do środy o godz. 16.00. Zachęcamy dziewczynki, szczególnie Pierwszokomunijne, aby w ten sposób wyraziły swoją miłość do Pana Jezusa.
  • We wtorek, 17 czerwca, Wspomnienie Świętego Brata Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.
  • W czwartek, 19 czerwca, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte będą o godz.: 08.00; 10.00 i o 12.00! Dzieci Pierwszokomunijne  w swoich pięknych strojach zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00. Po tej Eucharystii wyjdziemy procesyjnie na ulice naszego miasta do czterech ołtarzy. Dziękować będziemy Bogu za dar Eucharystii oraz prosić będziemy Chrystusa              o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła Powszechnego, naszej ukochanej Ojczyzny i całego naszego Narodu, a w sposób szczególny dla Ukrainy. Niech liczny udział w tej procesji będzie publicznym wyznaniem naszej wiary w Jezusa obecnego pośród nas w tej małej, białej Hostii. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej wieczornej.
  • W czasie Oktawy Bożego Ciała, procesja Eucharystyczna wokół naszego kościoła połączona z Nabożeństwem Czerwcowym, po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • W piątek, 20 czerwca, będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Uchodźcy.
  • W sobotę, 21 czerwca, Wspomnienie Świętego Alojzego Gonzagi, Zakonnika.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Siejkowa, Ryńskiego Pola i Ryńskiego Dworu za przygotowanie naszego kościoła do Niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 21 czerwca, zapraszamy mieszkańców Canek i Bachorzy, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 22 czerwca, w naszej parafii Niedziela Misyjna. Będziemy gościli Misjonarza Pallotyna, Księdza Romana Rusinka SAC, który skieruje do nas Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie zbierał ofiary na Misje.

Zapowiedzi przedślubne:
Łukasz Górski, kawaler, parafia tutejsza
Marta Elżbieta Konotopska, panna, par. p. w. Św. Feliksa Kantelicjo w Warszawie
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, pokoju i wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa ...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach