Start arrow Wszystkie publikacje arrow V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 18 MAJA 2014 roku
V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 18 MAJA 2014 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 12.00, dzieci klas III-ich będą przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej. Osoby niezainteresowane bezpośrednio tą uroczystością, zapraszamy na Msze Święte w innych godzinach.
  • Nabożeństwa Majowe w kościele codziennie o godz. 17.30.
  • W sobotę, 24 maja, Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych i Dzień Modlitw Kościoła Powszechnego za Kościół w Chinach.
  • W sobotę, 24 maja, będziemy przeżywali uroczystość z okazji 8. Rocznicy wręczenia sztandaru i Święta 112 batalionu remontowego. Msza Święta z udziałem Pocztu Sztandarowego, Kompanii Honorowej oraz Orkiestry Wojska Polskiego w naszym kościele o godz. 10.30. Później przemarsz ulicami Rynu, o godz. 12.00 Apel z okazji 8. Rocznicy wręczenia sztandaru na Nabrzeżu Jeziora Ryńskiego. 
  • Dziękujemy bardzo Rodzicom Dzieci Rocznicowych za przygotowanie naszego kościoła do Niedzielnej Eucharystii. Bóg zapłać! W sobotę, 24 maja, zapraszamy mieszkańców Wejdyk na godz. 08.00!
  • W przyszłą niedzielę, 25 maja, Msza Święta przy krzyżu w Rybicalu o godz. 15.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Krzysztof Eugeniusz Dziaczek, kawaler, parafia tutejsza
Karolina Górska, panna, par. p. w. Świętej Marii Magdaleny we Wrześni
Zapowiedź II...
Arkadiusz Kozielski, kawaler, parafia tutejsza
Monika Wild, panna, par. p. w. Chrystusa Króla w Radziejach
Zapowiedzi I...  

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, pokoju i wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa ...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach