Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
II NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PDF Drukuj Email
  •  Dzień Kanonizacji Papieży: Błogosławionego Jana Pawła II i Błogosławionego Jana XXIIIDzisiaj obchodzimy Międzynarodowe Święto Caritas oraz rozpoczynamy 70. Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na Duszpasterstwo Charytatywne naszej diecezji.
  • Dzisiaj Dzień Kanonizacji Papieży: Błogosławionego Jana Pawła II i Błogosławionego Jana XXIII. Po Mszy Świętej jest możliwość zapalenia swojej świecy od Kanonizacyjnej Iskierki Miłosierdzia z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z Łagiewnik, aby zgodnie z wolą Naszego Papieża Rodaka, ta Iskra rozeszła się po całym świecie.
  • W poniedziałek, 28 kwietnia, Uroczystość Świętego Wojciecha Bpa i M., Głównego Patrona Polski i Diecezji Ełckiej.
  • We wtorek, 29 kwietnia, Święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła. 
  • W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek, 01 maja, rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy Świętej. W Pierwszy Piątek chorych w domach odwiedzimy od godz. 08.00.
  • W sobotę, 03 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP oraz Nabożeństwo Majowe o godz. 17.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Knisu i Knisu-Podewsie za przygotowanie naszego kościoła do Niedzielnej Eucharystii i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! Wyjątkowo, z racji sobotniej Uroczystości, w przyszły piątek, 02 maja, zapraszamy mieszkańców Mleczkowa i Głąbowa, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 04 maja, będziemy gościli w naszej parafii Ks. Lazare Kombanianina z Kongo, który skieruje do nas Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej będzie rozprowadzał pamiątki z Afryki i zbierał ofiary do puszek na Misje.
  • W przyszłą niedzielę, 04 maja, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Damian Brostko, kawaler, par. p. w. Wniebowzięcia NMP w Kruklankach
Małgorzata Rakowska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...  

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia, pokoju i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego Błogosławieństwa ...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach