Start arrow Wszystkie publikacje arrow WIELKANOC ROK A - 20 KWIETNIA 2014 roku
WIELKANOC ROK A - 20 KWIETNIA 2014 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj rezurekcja o godz. 06.00. Kolejne Msze Święte będą o godz. 10.00; 12.00 i 16.00 (Ślubna) oraz w Monetkach o godz. 09.00 i w Ławkach o godz. 11.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00. W Wielkanoc i w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie też Nabożeństw o godz. 17.30. Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia odmówimy wspólnie przed Mszą Świętą o godz. 10.00.
  • W Poniedziałek Wielkanocny, 21 kwietnia, będzie czytany List Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i taca będzie zbierana na tę uczelnię.
  • W sobotę, 26 kwietnia, zapraszamy mieszkańców Knisu i Knisu-Podewsie na godz. 09.00, aby przygotować nasz kościół do Niedzielnej Eucharystii.
  • W sobotę, 26 kwietnia, Msza Święta w intencji Grupy AA „Meduza”z okazji XVII rocznicy powstania grupy w Rynie, o godz. 18.00.
  • W sobotę, 26 kwietnia, Czuwanie Modlitewne z racji Kanonizacji Naszego Ojca Świętego Błogosławionego Jana Pawła II, o godz. 20.00.
  • W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego taca będzie zbierana na Duszpasterstwo Charytatywne naszej diecezji.
  • W przyszłą niedzielę, 27 kwietnia, Dzień Kanonizacji Papieży:  Błogosławionego Jana Pawła II i Błogosławionego Jana XXIII. W tym dniu będzie możliwość zapalenia swoich świec od Kanonizacyjnej Iskierki Miłosierdzia z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z Łagiewnik, aby zgodnie z wolą Naszego Papieża, ta Iskra rozeszła się po całym świecie.
  • Podziękowania:
Serdeczne podziękowania Księdzu Dariuszowi Szyra SAC za trud przygotowania, zrobienia i czuwania nad całością dzieła Ciemnicy i Bożego Grobu, panu  Tomaszowi Żyjewskiemu i pani Elżbiecie Gryniewicz za odnowienie elementów  dekoracji Bożego Grobu. Mateuszowi Gryniewicz i pani Wiesławie Bujwid za  pomoc w montażu dekoracji. Pani Teresie Fijałkowskiej za ułożenie kwiatów,   pani  Marioli Bielskiej z mężem za przygotowanie Ołtarza do Liturgii. Wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu składamy serdeczne  Bóg zapłać! Wielkie dzięki Księdzu Mirosławowi Serzyckiemu SAC za  przygotowanie Służby Liturgicznej i komentarze w czasie całego Triduum  Paschalnego. Bóg zapłać! Drogim Ministrantom i Ministrantkom za ich trwanie   przy Ołtarzu, czytanie Słowa Bożego. Panu Bogdanowi Wiśniewskiemu za  prowadzenie śpiewu i piękną grę na organach. Bóg zapłać! Wielkie dzięki  Ochotniczej Straży Pożarnej, pod wodzą pana Andrzeja Mieczkowskiego, za  czuwanie przy Grobie Pańskim oraz wszelką pomoc w czasie całego Triduum  Paschalnego! Bóg wielki zapłać! Serdeczne podziękowanie panu Kazimierzowi   Lemańskiemu za przygotowanie ogniska. Bóg zapłać!  

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, zdrowia, pokoju i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego Błogosławieństwa ...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach