Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 16 MARCA 2014 roku
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 16 MARCA 2014 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Niedziela „Ad Gentes”- Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny..
  • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  • W środę, 19 marca, Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP, Patrona Kościoła Powszechnego.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom z ul. Świerczewskiego z bloku nr 51 (klatka III   i IV) za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 22 marca, zapraszamy mieszkańców ul. H. Sawickiej i ul. Rybaka, na godz. 09.00.
  • W sobotę, 22 marca, spotkanie modlitewne osób żyjących w związkach niesakramentalnych w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Rajgrodzie   o godz. 10.00.
  • W przyszłą niedzielę, 23 marca, spotkanie dzieci, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i Rodziców, po Mszy Świętej o godz. 10.00.
  • W naszej parafii zakończyliśmy już rekolekcje wielkopostne oraz Nawiedzenie Matki Bożej Częstochowskiej. Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, którzy wzięli czynny udział w tym świętym czasie! Za piękne udekorowanie drogi przejazdu samochodu kaplicy, naszych domów i ulic, przydrożnych krzyży. Dziękuję za wspólne czuwanie przy Obrazie Jasnogórskim. Za wszelką pomoc Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej, różnym grupom modlitewnym, ministrantom. Wszystkim Dobrodziejom, którzy ofiarowali dary materialne z serca dziękujemy.   

Zapowiedzi przedślubne:
Tomasz Prociak, kawaler, parafia tutejsza
Monika Walter, panna, par. p.w. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie
Zapowiedź II...      


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach