Start arrow Wszystkie publikacje arrow I NIEDZIELA WILKIEGO POSTU ROK A - 09 MARCA 2014 roku
I NIEDZIELA WILKIEGO POSTU ROK A - 09 MARCA 2014 roku PDF Drukuj Email
  • Powitanie Cudownego Obrazu w SuwałkachDzisiaj rozpoczynamy parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które też będą przygotowaniem do Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w kopii Cudownego Obrazu. Poprowadzi je Pallotyn ze Szczecina, wieloletni Misjonarz Papui-Nowej Gwinei, Ks. Krzysztof Morka SAC.
  • Dzisiaj Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu marcu, o godz. 12.00.
  • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  • Podczas Rekolekcji Msze Święte będą o godz. 08.00; 10.00 i o 18.00. We wtorek Dzień Spowiedzi: pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Tradycyjnie już na zakończenie rekolekcji w środę Ksiądz Misjonarz będzie zbierał tacę jako wynagrodzenie za trud swojej pracy. Zwracam się gorącą prośbą o pomoc w godnym przyjęciu Księży Spowiedników oraz Ojca Misjonarza. 
  • Od poniedziałku do środy będą też wielkopostne rekolekcje szkolne. Szkoła Podstawowa przychodzi na swoje spotkania w dwu grupach: na godz. 09.00 i 11.00, natomiast Gimnazjum o godz. 12.00.
  • Powitanie Cudownego Obrazu w SuwałkachW czwartek, 13 marca,  Dzień Nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą w Kopii Cudownego Obrazu Pani Jasnogórskiej. Program doby Nawiedzenia poda Ojciec Misjonarz, będzie wyłożony na stoliku przy gazetach i każdy będzie mógł go zabrać ze sobą do domu. Do symbolicznej łódki stojącej przed ołtarzem będziemy też mogli składać dary duchowe wypisane wcześniej na kartkach, które zostaną przekazane w Ełku na zakończenie Peregrynacji Obrazu jako owoc Nawiedzenia.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom z ul. Świerczewskiego z bloku nr 51 (klatka I i II) za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 15 marca, zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego z bloku nr 51 (klatka III i IV), na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 16 marca, Niedziela „Ad Gentes”- Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

Zapowiedzi przedślubne:
Maciej Bartłomiej Bukowski, kawaler, par. p. w. Św. Jana Chrzciciela w Biskupcu
Klaudia Kowalewska, panna, par. p. w. Św. Marcina w Gostyninie
Zapowiedź II...
Tomasz Prociak, kawaler, parafia tutejsza
Monika Walter, panna, par. p.w. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie
Zapowiedź I...      

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, owocnego czasu rekolekcji oraz wszelkich potrzebnych łask przez ręce Matki Bożej Częstochowskiej udzielonych przez Boga...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach