Start arrow Wszystkie publikacje arrow ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MB GROMNICZNEJ) - ROK A 02 LUTEGO 2014 roku
ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MB GROMNICZNEJ) - ROK A 02 LUTEGO 2014 roku PDF Drukuj Email
  • 1. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca jest zbierana na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w intencji osób konsekrowanych o godz. 17.30.
  • 2. Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • 3. W poniedziałek, 03 lutego, Wspomnienie Świętego Błażeja, Biskupa Męczennika, błogosławieństwo świec i wiernych we wspomnienie patrona chorych na gardło.
  • 4. W środę, 05 lutego, Wspomnienie Świętej Agaty, Dziewicy i Męczennicy.
  • 5. W czwartek, 06 lutego, Pierwszy Czwartek Miesiąca oraz Wspomnienie Świętych Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników. Nabożeństwo w intencji powołań o godz. 17.30. 
  • 6. W piątek, 07 lutego, Pierwszy Piątek Miesiąca i Dzień Imienin J. E. Ks. Bpa Romualda Kamińskiego. Chorych w domach odwiedzimy od godz. 08.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30 i Msza Święta Wynagradzająca o godz. 18.00.
  • 7. Dziękujemy bardzo mieszkańcom z ul. Świerczewskiego ze strony parzystej od nr 18 do końca ulicy za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 08 lutego, zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego z bloku 45A (klatka I; II i III), na godz. 09.00.
  • 8. W przyszłą niedzielę, 09 lutego, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu lutym, o godz. 12.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Mateusz Stasiak, kawaler, parafia tutejsza
Małgorzata Kaczmarczyk, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Parafianom i Gościom niech Bóg hojnie błogosławi, a szczególnie     dzieciom i młodzieży szkolnej w czasie drugiego tygodnia zimowych ferii...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach