Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 20 PAŹDZIERNIKA 2013 roku
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 20 PAŹDZIERNIKA 2013 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. Taca jest zbierana na Papieskie Dzieła Misyjne.
  • Dzisiaj spotkanie Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W poniedziałek, 21 października, Wspomnienie Błogosławionego Jakuba Strzemię Biskupa.
  • We wtorek, 22 października, Wspomnienie Błogosławionego Jana Pawła II Papieża.
  • Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.30.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Placu Wolności za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 26 października, zapraszamy mieszkańców z ul. A. Nowickiego ze strony nieparzystej, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 27 października, taca będzie zbierana na cele Nuncjatury Apostolskiej w Polsce. Natomiast po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek ofiar na Nowicjat Księży Pallotynów w Wadowicach.
  • Pod chórem na stoliku są wyłożone koperty z kartkami na Msze Święte Listopadowe i na Wypominki. Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk drogich zmarłych i  adresu Ofiarodawcy. Za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  • Tradycją się staje, że w okresie przed Uroczystością Wszystkich Świętych ełcka Caritas proponuje aktywne włączenie się w dzieła miłosierdzia. Dochód ze sprzedaży zniczy jest przeznaczony na pomoc dla ludzi ubogich z terenu naszej diecezji. Często spotykamy znicze, które są na pewno i ładniejsze, i tańsze. Niech jednak w czasie, kiedy porządkujemy cmentarze, kiedy szczególnie dbamy o groby naszych bliskich, ten zapalony znicz Caritas Diecezji Ełckiej będzie znakiem solidarności z najuboższymi, potrzebującymi, bezrobotnymi i bezdomnymi. Wszyscy jesteśmy powołani do Miłosierdzia. Cena znicza 3 zł. 

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach