Start arrow Wszystkie publikacje arrow XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C- 11 SIERPNIA 2013 roku
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C- 11 SIERPNIA 2013 roku PDF Drukuj Email

  • Dzisiaj w naszej parafii gościmy Księdza Pallotyna Bogdana Rudnickiego SAC, który skieruje do nas Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie sprzedawał książkę o rodzinie, której jest autorem.  
  • Dzisiaj Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu sierpniu, o godz. 12.00.   
  • We wtorek, 13 sierpnia, w naszej parafii Dzień Fatimski. Msza Święta z kazaniem o godz. 18.00; Nabożeństwo Fatimskie; Różaniec Święty i procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła, zakończenie naszej modlitwy Apelem Jasnogórskim.
  • W środę, 14 sierpnia, Wspomnienie Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, Prezbitera i Męczennika, dzień modlitw za pomordowanych w obozach koncentracyjnych, więzieniach i łagrach. Odpust w parafii Świętego M. M. Kolbego na Wilanowie w Giżycku o godz. 17.00.
  • W czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP (MB Zielnej). Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. W tym dniu przypada 93. Rocznica Cudu nam Wisłą oraz Święto Wojska Polskiego. Odpust w parafii Wniebowzięcia NMP w Szymonce o godz. 12.00 i tradycyjnie już po niej festyn parafialny.
  • W sobotę, 17 sierpnia, Wspomnienie Świętego Jacka, Prezbitera.  
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 8A za przygotowanie kościoła na niedzielną Eucharystię oraz za ofiary złożone na kwiaty! Bóg zapłać! W sobotę, 17 sierpnia, zapraszamy mieszkańców z ul. Mazurskiej z bloku nr 10 na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 11 sierpnia, przed kościołem po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Fundusz Kapłański Diecezji Ełckiej.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach