Start arrow Wszystkie publikacje arrow XVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 21 LIPCA 2013 roku
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 21 LIPCA 2013 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  • Dzisiaj 68. Rocznica Obławy Augustowskiej. Główne obchody uroczystości odbędą się w Gibach.   
  • W poniedziałek, 22 lipca, Wspomnienie Świętej Marii Magdaleny.
  • We wtorek, 23 lipca, Święto Świętej Brygidy Szwedzkiej, Zakonnicy i Patronki Europy. Rozpoczęcie Światowych Dni Młodzieży w Rio de Janeiro.
  • W środę, 24 lipca, Wspomnienie Świętej Kingi, Dziewicy i zakończenie XXIII Międzynarodowej Pieszej Pielgrzymki do Matki Miłosierdzia w Wilnie.
  • W czwartek, 25 lipca, Święto Świętego Jakuba Apostoła i Wspomnienie Świętego Krzysztofa. Obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych przed kościołem po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • W piątek, 26 lipca, Wspomnienie Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP. W tym dniu wyrażamy wdzięczność rodzicom i dziadkom oraz wszystkim ludziom w podeszłym wieku.
  • W sobotę, 27 lipca, wyrusza na trasę XXI Ełcka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę grupa Jaćwież Giżycko. Pielgrzymka rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium Świętego Brunona o godz. 10.00. Zachęcamy Wiernych i Wczasowiczów do wspólnej modlitwy i odprowadzenia pielgrzymów do Szymonki, a w kolejne dni do duchowej łączności poprzez modlitwę Różańcową i Apel Jasnogórski.  
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 5 za przygotowanie kościoła na niedzielną Eucharystię oraz za złożone ofiary na kwiaty! Bóg zapłać! W sobotę, 27 lipca, zapraszamy mieszkańców z ul. Mazurskiej z bloku nr 6 na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 28 lipca, będziemy gościli w naszej parafii misjonarza z Ukrainy, Ks. Jarosława Olszewskiego SAC, który skieruje do nas Słowo Boże i będzie zbierał ofiary na budowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Ukrainie.

Zapowiedzi przedślubne:
Dorian Paweł Grymuza, kawaler, parafia tutejsza
Ewelina Kamila Sienruk, panna, par. p. w. Świętego Jacka Kapłana w Kętrzynie
Zapowiedź II...
Jarosław Abram, kawaler, par. p. w. Świętego Brunona w Giżycku
Marzena Jarmowska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach