Start arrow Wszystkie publikacje arrow XIV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 07 LIPCA 2013 roku
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 07 LIPCA 2013 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj po Mszach Świętych przed kościołem młodzież z pielgrzymki pieszej na Jasną Górę będzie zapisywała intencje, które będą niesione w pielgrzymim trudzie i odczytywane podczas codziennej modlitwy różańcowej. Jest też możliwość wsparcia kosztów organizacyjnych pielgrzymki dobrowolną ofiarą. Spotkanie organizacyjne na temat tegorocznej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę 14 lipca o godz. 16.00 w parafii Ducha Świętego Pocieszyciela w Giżycku.
  • Dzisiaj Msza Święta na Nabrzeżu Jeziora Ryńskiego, z okazji zlotu Klubu Żeglarskiego JachtOldtimer, o godz. 09.00.
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W poniedziałek, 08 lipca, Wspomnienie Świętego Jana z Dukli, Prezbitera.
  • W czwartek, 11 lipca, Święto Świętego Benedykta z Nursji Opata, Patrona Europy. 
  • W piątek, 12 lipca, Wspomnienie Świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika, Współpatrona naszej Diecezji.
  • W sobotę, 13 lipca, w naszej parafii będziemy przeżywać Dzień Fatimski. Modlitwę rozpocznie Msza Święta z kazaniem o godz. 18.00, później Nabożeństwo Fatimskie, Różaniec Święty, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski.
  • Udzielam oficjalnego upomnienie mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 4 za nieobecność i brak jakielkolwiek osoby przy przygotowaniu kościoła na niedzielną Eucharystię! Myślę, że było to zwyczajne przeoczenie! Dlatego otrzymują szansę do rehabilitacji i w sobotę, 13 lipca, zapraszamy tychże mieszkańców z żółtą kartką z ul. Mazurskiej z bloku nr 4 na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 14 lipca, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu lipcu o godz. 12.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Damian Sadłowski, kawaler, parafia p. w. Św. Stanisława Kostki z Płocka
Justyna Skwarska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach