Start arrow Wszystkie publikacje arrow V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK C - 28 KWIETNIA 2013 roku
V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK C - 28 KWIETNIA 2013 roku PDF Drukuj Email
  • W środę, 01 maja, rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30. Zachęcamy do utrzymania pięknego zwyczaju śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych przydrożnych krzyżach i kapliczkach lub w domach rodzinnych.
  • W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Pątek i Sobota Miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy Świętej. W I sobotę, 04 maja, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP oraz Nabożeństwo Majowe o godz. 17.00.
  • W piątek, 03 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. M. Kopernika z bloków nr 27; 29; 31 i 33 za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej Eucharystii i za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 04 maja, zapraszamy mieszkańców ul. M. Kopernika z bloku nr 5 na godz. 09.00. Bardzo dziękujemy za posprzątanie terenu wokół kościoła przedstawicielom Caritasu Parafialnego pod opieką pani Barbary Świder: państwu Ewie i Zbigniewowi Soból, Irenie i Wawrzyńcowi Chojnowskim, paniom: Elżbiecie Rydzewskiej, Barbarze i Reginie Winiarz, Krystynie Juchniewicz, Jadwidze Ozorowskiej i Danucie Olender. Bóg zapłać!
  •  W przyszłą niedzielę, 05 maja, po każdej Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  • W przyszłą niedzielę, 05 maja, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Wojciech Karol Mrozik, kawaler, parafia tutejsza
Marta Piętka, panna, par. p. w. Św. Kazimierza w Białymstoku
Zapowiedź II...
Marcin Andrzej Kozub, kawaler, par. p. w. Opatrzności Bożej w Sterławkach Wlk.
Judyta Kuliś, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Sylwester Cekała, kawaler, parafia tutejsza
Magdalena Witkowska, panna, par. p. w. Wniebowzięcia NMP w Szymonce
Zapowiedź II...
Jarosław Mirosław Modzelewski, kawaler, parafia tutejsza
Magdalena Krystyna Malinowska, panna, par. p. w. Św. Łukasza w Warszawie
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego błogosławieństwa na czas majowego wypoczynku...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach