Start arrow Wszystkie publikacje arrow WIELKANOC ROK C - 31 MARCA 2013 roku
WIELKANOC ROK C - 31 MARCA 2013 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj rezurekcja o godz. 06.00. Kolejne Msze Święte będą o godz. 10.00 i 12.00 oraz w Monetkach o godz. 09.00 i w Ławkach o godz. 11.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00. W Wielkanoc i w Wielki Poniedziałek nie będzie też Nabożeństw o godz. 17.30. Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia odmówimy przed Mszą Świętą o godz. 10.00.
  • W Poniedziałek Wielkanocny, 01 kwietnia, będzie czytany List Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i taca będzie zbierana na tę uczelnię. Spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W sobotę, 06 kwietnia, zapraszamy mieszkańców ul. M. Kopernika ze strony parzystej od nr 2A do 20 bez bloków, na godz. 09.00.
  • W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego taca będzie zbierana na Duszpasterstwo Charytatywne naszej diecezji.
  • W przyszłą niedzielę, 07 kwietnia, spotkanie dzieci klas II-ich i ich rodziców po Mszy Świętej o godz. 10.00.
  • W przyszłą niedzielę, 07 kwietnia, zapraszamy Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu kwietniu, na Mszę Świętą o godz. 12.00.
  • Podziękowania:
Serdeczne podziękowania Księdzu Dariuszowi Szyra SAC za trud przygotowania, zrobienia i czuwania nad całością dzieła Ciemnicy i Bożego Grobu, za wykonanie elementów dekoracji Bożego Grobu panu Tomaszowi Żyjewskiemu, za pomoc techniczną Państwu: Sławomirowi Lipka, Dawidowi Żyjewskiemu, Elżbiecie i Mateuszowi Gryniewicz; pani Teresie Fijałkowskiej za ułożenie kwiatów; pani Marioli Bielskiej z mężem za przygotowanie ołtarza do liturgii. Wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu składamy serdeczne Bóg zapłać! Wielkie dzięki Księdzu Mirosławowi Serzyckiemu SAC za przygotowanie Służby Liturgicznej w czasie całego Triduum Paschalnego. Bóg zapłać! Drogim Ministrantom i Ministrantkom za ich trwanie przy Ołtarzu, czytanie i śpiewy psalmów. Bóg zapłać! Ochotniczej Straży Pożarnej, pod wodzą pana Andrzeja Mieczkowskiego, za czuwanie przy Grobie Pańskim oraz wszelką pomoc w Procesji Rezurekcyjnej. Bóg wielki zapłać! Pani Ewelinie Organistce  z Mrągowa za prowadzenie śpiewu i grę na organach. Serdeczne podziękowanie panu Kazimierzowi Lemańskiemu za przygotowanie ogniska. Bóg zapłać!

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach