Start arrow Wszystkie publikacje arrow I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK C - 17 LUTEGO 2013 roku
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK C - 17 LUTEGO 2013 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  • W piątek, 22 lutego, Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Droga Krzyżowa  o godz. 10.00 i 17.30 oraz dla dzieci o godz. 16.30.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Skopu za przygotowanie naszego kościoła na niedzielną Eucharystię i za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 23 lutego, zapraszamy mieszkańców Ławek Małych, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 24 lutego, Niedziela „Ad Gentes”pod hasłem: „Pomagajmy misjonarzom w Roku Wiary”, dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  • Związek Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej 1945 zwraca się z usilną prośbą do wszystkich wiernych Diecezji Ełckiej o poparcie Apelu naukowców polskich w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni ludobójstwa dokonanego przez NKWD i UB w lipcu 1945 roku na żołnierzach Armii Krajowej. Apel znajduje się na stronie Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk, co wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową, aby zapoznać się z treścią Apelu i poprzeć go własnym podpisem. Apel ma być przekazany władzom Rzeczypospolitej Polskiej w lipcu 2013 roku – w 68. rocznicę tego ludobójstwa.
  • Zachęcamy do zapoznania się z programem pielgrzymek organizowanych przez biuro „Cezar” w Roku Wiary 2013. Plakat dostępny w gablocie ogłoszeń.
  • Od czwartku przyszłego tygodnia do III Niedzieli Wielkiego Postu, czyli od 28 lutego do 03 marca, w naszej parafii będą Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je Pallotyn z Wadowic, Ks. mgr Rafał Hołubowski SAC.

Wszystkim Parafianom i Gościom niech Bóg hojnie błogosławi na czas niedzielnego odpoczynku oraz rozpoczynającego się tygodnia...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach