Start arrow Wszystkie publikacje arrow III NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 27 STYCZNIA 2013 roku
III NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 27 STYCZNIA 2013 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Światowy Dzień Trędowatych. Pamiętajmy w modlitwie o misjonarzach i o wszystkich ludziach dobrej woli, którzy walczą z tą chorobą.
  • W poniedziałek, 28 stycznia, Wspomnienie Świętego Tomasza z Akwinu, Prezbitera i Doktora Kościoła.
  • W czwartek, 31 stycznia, Wspomnienie Świętego Jana Bosko, Prezbitera i Założyciela Zgromadzenia Księży Salezjanów.
  • W tym tygodniu Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca. W Pierwszy Piątek Miesiąca chorych w domach odwiedzimy od godz. 08.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30 i Msza Święta Wynagradzająca o godz. 18.00. W Pierwszą Sobotę Miesiąca Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
  • W sobotę, 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej) oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu będzie zbierana na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Dodatkowa Msza Święta o godz. 10.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Ryńskiego Pola I Ryńskiego Dworu za piękne przygotowanie naszego kościoła na niedzielną Eucharystię i za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 02 lutego, zapraszamy mieszkańców Canek i Bachorzy, na godz. 11.00.
  • W przyszłą niedzielę, 03 lutego, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Marcin Stackiewicz, kawaler, parafia tutejsza
Natalia Kujawa, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Wszystkim Parafianom i Gościom niech Bóg błogosławi, a szczególnie dzieciom i młodzieży szkolnej w czasie drugiego tygodnia zimowych ferii...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach